flatpak master - en to uk translation catalogue (1186 entries)

en: Export runtime instead of app
uk: Експортувати середовище виконання замість програми

en: Arch to bundle for
uk: Архітектура для пакунка

en: ARCH
uk: АРХ

en: URL
uk: АДРЕСА

en: Add GPG key from FILE (- for stdin)
uk: Додати ключ GPG з ФАЙЛА (- якщо дані слід взяти з stdin)

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: GPG Key ID to sign the OCI image with
uk: Ідентифікатор ключа GPG для підписування образу OCI

en: KEY-ID
uk: ІД КЛЮЧА

en: GPG Homedir to use when looking for keyrings
uk: Домашній каталог GPG, яким слід користуватися для пошуку сховищ ключів

en: HOMEDIR
uk: ДОМАШНІЙ-КАТАЛОГ

en: OSTree commit to create a delta bundle from
uk: Внесок OSTree для створення пакунка відмінностей від

en: Export oci image instead of flatpak bundle
uk: Експортувати образ OCI замість пакунка flatpak

en: LOCATION FILENAME NAME [BRANCH] - Create a single file bundle from a local repository
uk: РОЗТАШУВАННЯ НАЗВА_ФАЙЛА НАЗВА [ГІЛКА] - Створити пакунок з одного файла на основі локального сховища

en: LOCATION, FILENAME and NAME must be specified
uk: Слід вказати РОЗТАШУВАННЯ, НАЗВУ_ФАЙЛА та НАЗВУ

en: Too many arguments
uk: Забагато аргументів

en: '%s' is not a valid repository
uk: «%s» не є коректним сховищем

en: '%s' is not a valid repository:
uk: «%s» не є коректним сховищем:

en: '%s' is not a valid name: %s
uk: «%s» не є коректною назвою: %s

en: '%s' is not a valid branch name: %s
uk: «%s» не є коректною назвою гілки: %s

en: '%s' is not a valid filename
uk: «%s» не є коректною назвою файла

en: Use Platform runtime rather than Sdk
uk: Використовувати середовище виконання платформи замість SDK

en: Make destination readonly
uk: Зробити призначення придатним лише для читання

en: Add bind mount
uk: Додати монтування прив’язки

en: DEST=SRC
uk: ПРИЗН=ДЖЕР

en: Start build in this directory
uk: Почати збирання у цьому каталозі

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Where to look for custom sdk dir (defaults to 'usr')
uk: Місце, де слід шукати нетиповий каталог sdk (типовим є каталог usr)

en: Use alternative file for the metadata
uk: Використовувати альтернативний файл для метаданих

en: Kill processes when the parent process dies
uk: Вбивати процеси, якщо завершив роботу батьківський процес

en: Export application homedir directory to build
uk: Експортувати домашній каталог програми до каталогу збирання

en: Log session bus calls
uk: Записувати до журналу виклики до каналу сеансу

en: Log system bus calls
uk: Записувати до журналу виклики до каналу системи

en: DIRECTORY [COMMAND [ARGUMENT…]] - Build in directory
uk: КАТАЛОГ [КОМАНДА [АРГУМЕНТ…]] - Зібрати у каталозі

en: DIRECTORY must be specified
uk: Слід вказати КАТАЛОГ

en: Build directory %s not initialized, use flatpak build-init
uk: Каталог збирання %s не ініціалізовано, скористайтеся командою flatpak build-init

en: metadata invalid, not application or runtime
uk: некоректні метадані, немає програми або середовища виконання

en: No extension point matching %s in %s
uk: Немає точки розширення, яка відповідає %s у %s

en: Missing '=' in bind mount option '%s'
uk: Пропущено «=» у параметрі монтування прив’язки «%s»

en: Unable to start app
uk: Не вдалося запустити програму

en: Source repo dir
uk: Каталог сховища-джерела

en: SRC-REPO
uk: СХОВ-ДЖ

en: Source repo ref
uk: Посилання сховища-джерела

en: SRC-REF
uk: ПОС-ДЖ

en: One line subject
uk: Тема у один рядок

en: Full description
uk: Повний опис

en: Update the appstream branch
uk: Оновити гілку appstream

en: Don't update the summary
uk: Не оновлювати резюме

en: GPG Key ID to sign the commit with
uk: Ідентифікатор ключа GPG для підписування внеску

en: Mark build as end-of-life
uk: Позначити збірку як таку, термін підтримки якої вичерпано

en: REASON
uk: ПРИЧИНА

en: Mark refs matching the OLDID prefix as end-of-life, to be replaced with the given NEWID
uk: Позначити посилання, які відповідають префіксу СТАРИЙІД як застарілі, такі, які слід замінити вказаним ідентифікатором НОВИЙІД

en: OLDID=NEWID
uk: СТАРИЙІД=НОВИЙІД

en: Set type of token needed to install this commit
uk: Встановити тип ключа, який потрібен для встановлення цього внеску

en: VAL
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Override the timestamp of the commit (NOW for current time)
uk: Перевизначити часову позначку внеску (NOW — поточний момент)

en: TIMESTAMP
uk: ЧАСОВА_ПОЗНАЧКА

en: Don't generate a summary index
uk: Не створювати індекс резюме

en: DST-REPO [DST-REF…] - Make a new commit from existing commits
uk: СХОВ-ПР [ПОС-ПР]… - створити новий внесок на основі наявних внесків

en: DST-REPO must be specified
uk: Слід вказати СХОВ-ПР

en: If --src-repo is not specified, exactly one destination ref must be specified
uk: Якщо не вказано --src-repo, має бути вказано точно одне посилання призначення

en: If --src-ref is specified, exactly one destination ref must be specified
uk: Якщо вказано --src-ref, має бути вказано точно одне посилання призначення

en: Either --src-repo or --src-ref must be specified
uk: Слід вказати або --src-repo, або --src-ref

en: Invalid argument format of use  --end-of-life-rebase=OLDID=NEWID
uk: Некоректний формат аргументу для використання  --end-of-life-rebase=СТАРИЙІД=НОВИЙІД

en: Invalid name %s in --end-of-life-rebase
uk: Некоректна назва %s у --end-of-life-rebase

en: Could not parse '%s'
uk: Не вдалося обробити «%s»

en: Can't commit from partial source commit
uk: Неможливо створити внесок на основі часткового внеску до джерела

en: %s: no change
uk: %s: без змін

en: Architecture to export for (must be host compatible)
uk: Архітектура експортування (має бути сумісною із основною системою)

en: Commit runtime (/usr), not /app
uk: Записати до середовища виконання (/usr), а не до /app

en: Use alternative directory for the files
uk: Використовувати альтернативний каталог для файлів

en: SUBDIR
uk: ПІДКАТАЛОГ

en: Files to exclude
uk: Файли для виключення

en: PATTERN
uk: ЗРАЗОК

en: Excluded files to include
uk: Виключені файли для включення

en: Mark build as end-of-life, to be replaced with the given ID
uk: Позначити збірку як застарілу, щоб її було замінено збіркою із вказаним ідентифікатором

en: ID
uk: ІД

en: Override the timestamp of the commit
uk: Перевизначити часову позначку внеску

en: Collection ID
uk: Ідентифікатор збірки

en: WARNING: Error running desktop-file-validate: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилка під час спроби виконати desktop-file-validate: %s

en: WARNING: Error reading from desktop-file-validate: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилка під час спроби прочитати дані від desktop-file-validate: %s

en: WARNING: Failed to validate desktop file %s: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не вдалося перевірити файл desktop %s: %s

en: WARNING: Can't find Exec key in %s: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не вдалося знайти ключ Exec у %s: %s

en: WARNING: Binary not found for Exec line in %s: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не знайдено виконуваного файла для рядка Exec у %s: %s

en: WARNING: Icon not matching app id in %s: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: піктограма не відповідає ідентифікатору програми у %s: %s

en: WARNING: Icon referenced in desktop file but not exported: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: у файлі desktop є посилання на піктограму, але її не експортовано: %s

en: Invalid uri type %s, only http/https supported
uk: Некоректний тип адреси %s, передбачено підтримку лише http/https

en: Unable to find basename in %s, specify a name explicitly
uk: Не вдалося знайти базову назву у %s, вкажіть назву явним чином

en: No slashes allowed in extra data name
uk: У назві додаткових даних не можна використовувати навскісні риски

en: Invalid format for sha256 checksum: '%s'
uk: Некоректний формат контрольної суми sha256: «%s»

en: Extra data sizes of zero not supported
uk: Підтримки нульових розмірів додаткових даних не передбачено

en: LOCATION DIRECTORY [BRANCH] - Create a repository from a build directory
uk: РОЗТАШУВАННЯ КАТАЛОГ [ГІЛКА] - Створити сховище на основі каталогу збирання

en: LOCATION and DIRECTORY must be specified
uk: Слід вказати РОЗТАШУВАННЯ і КАТАЛОГ

en: ‘%s’ is not a valid collection ID: %s
uk: «%s» не є коректним ідентифікатором збірки: %s

en: No name specified in the metadata
uk: У метаданих не вказано назви

en: Commit: %s
uk: Внесок: %s

en: Metadata Total: %u
uk: Загалом метаданих: %u

en: Metadata Written: %u
uk: Записано метаданих: %u

en: Content Total: %u
uk: Загалом даних: %u

en: Content Written: %u
uk: Записано даних: %u

en: Content Bytes Written:
uk: Записано байтів даних:

en: Command to set
uk: Команда для встановлення

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Flatpak version to require
uk: Версія Flatpak, яку слід вимагати

en: MAJOR.MINOR.MICRO
uk: ОСНОВНА.ДРУГОРЯДНА.ТРЕТЬОРЯДНА

en: Don't process exports
uk: Не обробляти експортування

en: Extra data info
uk: Відомості щодо додаткових даних

en: Add extension point info
uk: Додати дані щодо точки розширення

en: NAME=VARIABLE[=VALUE]
uk: НАЗВА=ЗМІННА[=ЗНАЧЕННЯ]

en: Remove extension point info
uk: Вилучити дані щодо точки розширення

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Set extension priority (only for extensions)
uk: Встановити пріоритетність розширення (лише для розширень)

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Change the sdk used for the app
uk: Змінити sdk, що використовується для програми

en: Change the runtime used for the app
uk: Змінити середовище виконання, що використовується для програми

en: RUNTIME
uk: СЕРЕДОВИЩЕ ВИКОНАННЯ

en: Set generic metadata option
uk: Встановити параметр загальних метаданих

en: GROUP=KEY[=VALUE]
uk: ГРУПА=КЛЮЧ[=ЗНАЧЕННЯ]

en: Don't inherit permissions from runtime
uk: Не успадковувати права доступу з середовища виконання

en: Not exporting %s, wrong extension
uk: Не експортуємо %s, помилковий суфікс

en: Not exporting %s, non-allowed export filename
uk: Не експортуємо %s, заборонена назва файла експортування

en: Exporting %s
uk: Експортуємо %s

en: More than one executable found
uk: Знайдено декілька виконуваних файлів

en: Using %s as command
uk: Використовуємо як команду %s

en: No executable found
uk: Не знайдено виконуваного файла

en: Invalid --require-version argument: %s
uk: Некоректний аргумент --require-version: %s

en: Too few elements in --extra-data argument %s
uk: Замало елементів у аргументі --extra-data %s

en: Too few elements in --metadata argument %s, format should be GROUP=KEY[=VALUE]]
uk: Замало елементів у аргументі --metadata %s; слід використовувати формат ГРУПА=КЛЮЧ[=ЗНАЧЕННЯ]]

en: Too few elements in --extension argument %s, format should be NAME=VAR[=VALUE]
uk: Замало елементів у аргументі --extension %s, слід вказувати у форматі НАЗВА=ЗМІННА[=ЗНАЧЕННЯ]

en: Invalid extension name %s
uk: Некоректна назва розширення %s

en: DIRECTORY - Finalize a build directory
uk: КАТАЛОГ — завершити обробку каталогу збирання

en: Build directory %s not initialized
uk: Каталог збирання %s не ініціалізовано

en: Build directory %s already finalized
uk: Каталог збирання %s вже завершено

en: Please review the exported files and the metadata
uk: Будь ласка, перегляньте експортовані файли і метадані

en: Override the ref used for the imported bundle
uk: Перевизначити посилання, використане для імпортованого пакунка

en: REF
uk: ПОСИЛАННЯ

en: Import oci image instead of flatpak bundle
uk: Імпортувати образ OCI замість пакунка flatpak

en: Importing %s (%s)
uk: Імпортуємо %s (%s)

en: LOCATION FILENAME - Import a file bundle into a local repository
uk: РОЗТАШУВАННЯ НАЗВА_ФАЙЛА - Імпортувати файловий пакунок до локального сховища

en: LOCATION and FILENAME must be specified
uk: Слід вказати РОЗТАШУВАННЯ і НАЗВУ ФАЙЛА

en: Arch to use
uk: Архітектура, яку слід використовувати

en: Initialize var from named runtime
uk: Ініціалізувати змінну на основі іменованого середовища виконання

en: Initialize apps from named app
uk: Ініціалізувати програми з названої програми

en: APP
uk: ПРОГРАМА

en: Specify version for --base
uk: Вказати версію для --base

en: VERSION
uk: ВЕРСІЯ

en: Include this base extension
uk: Включити це базове розширення

en: EXTENSION
uk: РОЗШИРЕННЯ

en: Extension tag to use if building extension
uk: Мітка розширення, яку слід використати, якщо збирається розширення

en: EXTENSION_TAG
uk: МІТКА_РОЗШИРЕННЯ

en: Initialize /usr with a writable copy of the sdk
uk: Ініціалізувати /usr придатною до запису копією sdk

en: Specify the build type (app, runtime, extension)
uk: Вказати тип збирання (програма (app), середовище виконання (runtime), розширення (extension))

en: TYPE
uk: ТИП

en: Add a tag
uk: Додати мітку

en: TAG
uk: МІТКА

en: Include this sdk extension in /usr
uk: Включити це розширення середовища програмування до /usr

en: Where to store sdk (defaults to 'usr')
uk: Місце для зберігання sdk (типово «usr»)

en: Re-initialize the sdk/var
uk: Повторно ініціалізувати sdk/var

en: Requested extension %s/%s/%s is only partially installed
uk: Потрібне розширення %s/%s/%s встановлено лише частково

en: Requested extension %s/%s/%s not installed
uk: Бажане розширення %s/%s/%s не встановлено

en: DIRECTORY APPNAME SDK RUNTIME [BRANCH] - Initialize a directory for building
uk: КАТАЛОГ НАЗВА_ПРОГРАМИ SDK СЕРЕДОВИЩЕ_ВИКОНАННЯ [ГІЛКА] - Ініціалізувати каталог для збирання

en: RUNTIME must be specified
uk: Має бути вказано СЕРЕДОВИЩЕ-ВИКОНАННЯ

en: '%s' is not a valid build type name, use app, runtime or extension
uk: «%s» не є коректною назвою типу збирання; коректними є такі назви: app, runtime і extension

en: '%s' is not a valid application name: %s
uk: «%s» не є коректною назвою програми: %s

en: Build directory %s already initialized
uk: Каталог збирання %s вже ініціалізовано

en: Arch to install for
uk: Архітектура для встановлення

en: Look for runtime with the specified name
uk: Шукати середовище виконання із вказаною назвою

en: LOCATION [ID [BRANCH]] - Sign an application or runtime
uk: РОЗТАШУВАННЯ [ІД [ГІЛКА]]  - Підписати програму або середовище виконання

en: LOCATION must be specified
uk: Слід вказати РОЗТАШУВАННЯ

en: No gpg key ids specified
uk: Не вказано ідентифікаторів ключів GPG

en: Redirect this repo to a new URL
uk: Переспрямувати це сховище на нову адресу

en: A nice name to use for this repository
uk: Зручна назва для цього сховища

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: A one-line comment for this repository
uk: Однорядковий коментар до цього сховища

en: COMMENT
uk: КОМЕНТАР

en: A full-paragraph description for this repository
uk: Розгорнутий опис цього сховища

en: DESCRIPTION
uk: ОПИС

en: URL for a website for this repository
uk: Адреса сайта цього сховища

en: URL for an icon for this repository
uk: Адреса піктограми цього сховища

en: Default branch to use for this repository
uk: Типова гілка для цього сховища

en: BRANCH
uk: ГІЛКА

en: COLLECTION-ID
uk: ІД-ЗБІРКИ

note: Translators: A sideload is when you install from a local USB drive rather than the Internet.
en: Permanently deploy collection ID to client remote configurations, only for sideload support
uk: Остаточно розгорнути ідентифікатор збірки у налаштуваннях віддалених сховищ клієнта, лише для підтримки локальних вивантажень

en: Permanently deploy collection ID to client remote configurations
uk: Остаточно розгорнути ідентифікатор збірки у налаштуваннях віддалених сховищ клієнта

en: Name of authenticator for this repository
uk: Назва засобу розпізнавання для цього сховища

en: Autoinstall authenticator for this repository
uk: Автоматично встановлювати засіб розпізнавання для цього сховища

en: Don't autoinstall authenticator for this repository
uk: Не встановлювати автоматично засіб розпізнавання для цього сховища

en: Authenticator option
uk: Параметр засобу розпізнавання

en: KEY=VALUE
uk: КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: Import new default GPG public key from FILE
uk: Імпортувати новий типовий відкритий ключ GPG з файла ФАЙЛ

en: GPG Key ID to sign the summary with
uk: Ідентифікатор ключа GPG для підписування резюме

en: Generate delta files
uk: Створити файли різниці

en: Don't update the appstream branch
uk: Не оновлювати гілку appstream

en: Max parallel jobs when creating deltas (default: NUMCPUs)
uk: Максимальна кількість паралельних завдань при створенні різниць (типово: к-ть процесорів)

en: NUM-JOBS
uk: К-ТЬ-ЗАВДАНЬ

en: Don't create deltas matching refs
uk: Не створювати посилань, які пов'язано із різницями

en: Prune unused objects
uk: Вилучити невикористані об’єкти

en: Prune but don't actually remove anything
uk: Очистити, але нічого насправді не вилучати

en: Only traverse DEPTH parents for each commit (default: -1=infinite)
uk: Переносити лише ГЛИБИНУ батьківських елементів для кожного внеску (типово: -1=нескінченна кількість)

en: DEPTH
uk: ГЛИБИНА

en: Generating delta: %s (%.10s)
uk: Створюємо різницю: %s (%.10s)

en: Generating delta: %s (%.10s-%.10s)
uk: Створюємо різницю: %s (%.10s-%.10s)

en: Failed to generate delta %s (%.10s):
uk: Не вдалося створити різницю %s (%.10s):

en: Failed to generate delta %s (%.10s-%.10s):
uk: Не вдалося створити різницю %s (%.10s-%.10s):

en: LOCATION - Update repository metadata
uk: РОЗТАШУВАННЯ - Оновити метадані сховища

en: Updating appstream branch
uk: Оновлюємо гілку appstream

en: Updating summary
uk: Оновлюємо резюме

en: Total objects: %u
uk: Загалом об’єктів: %u

en: No unreachable objects
uk: Немає недосяжних об’єктів

en: Deleted %u objects, %s freed
uk: Вилучено %u об’єктів, вивільнено %s

en: List configuration keys and values
uk: Показати список ключів і значень налаштувань

en: Get configuration for KEY
uk: Отримати налаштування для ключа КЛЮЧ

en: Set configuration for KEY to VALUE
uk: Встановити налаштовування для ключа КЛЮЧ у значення ЗНАЧЕННЯ

en: Unset configuration for KEY
uk: Скасувати налаштовування для ключа КЛЮЧ

en: '%s' does not look like a language/locale code
uk: «%s» не схожий на код мови/локалі

en: '%s' does not look like a language code
uk: «%s» не схожий на код мови

en: Unknown configure key '%s'
uk: Невідомий ключ налаштовування «%s»

en: Too many arguments for --list
uk: Забагато аргументів до --list

en: You must specify KEY
uk: Вам слід вказати КЛЮЧ

en: Too many arguments for --get
uk: Забагато аргументів до --get

en: You must specify KEY and VALUE
uk: Вам слід вказати КЛЮЧ і ЗНАЧЕННЯ

en: Too many arguments for --set
uk: Забагато аргументів до --set

en: Too many arguments for --unset
uk: Забагато аргументів до --unset

en: [KEY [VALUE]] - Manage configuration
uk: [КЛЮЧ [ЗНАЧЕННЯ]] - керувати налаштуваннями

en: Can only use one of --list, --get, --set or --unset
uk: Можна використовувати лише один із таких параметрів: --list, --get, --set або --unset

en: Must specify one of --list, --get, --set or --unset
uk: Слід вказати один із таких параметрів: --list, --get, --set або --unset

en: Look for app with the specified name
uk: Шукати програму із вказаною назвою

en: Arch to copy
uk: Архітектура для копіювання

en: DEST
uk: ПРИЗН

en: Allow partial commits in the created repo
uk: Дозволити часткові внески до створеного сховища

en: Warning: Related ref ‘%s’ is partially installed. Use --allow-partial to suppress this message.
uk: Попередження: пов'язане посилання «%s» встановлено частково. Скористайтеся параметром --allow-partial, щоб придушити виведення цього повідомлення.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because it is not installed.
uk: Попередження: пропускаємо пов'язане сховище «%s», оскільки його не встановлено.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because its remote ‘%s’ does not have a collection ID set.
uk: Попередження: пропускаємо пов'язане сховище «%s», оскільки для його віддаленого сховища «%s» не встановлено ідентифікатор збірки.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because it's extra-data.
uk: Попередження: пропускаємо пов'язане сховище «%s», оскільки це додаткові дані.

en: Remote ‘%s’ does not have a collection ID set, which is required for P2P distribution of ‘%s’.
uk: Для віддаленого сховища «%s» не встановлено ідентифікатора збірки, який потрібне для поширення P2P «%s».

en: Warning: Omitting ref ‘%s’ (runtime of ‘%s’) because it's extra-data.
uk: Попередження: пропускаємо пов'язане сховище «%s» (середовище виконання «%s»), оскільки це додаткові дані.

en: MOUNT-PATH [REF…] - Copy apps or runtimes onto removable media
uk: ШЛЯХ-МОНТ СХОВ [СХОВ…] — скопіювати програми або середовища виконання на портативний носій даних

en: MOUNT-PATH and REF must be specified
uk: Має бути вказано ШЛЯХ-МОНТУВАННЯ і СХОВИЩЕ

en: Ref ‘%s’ found in multiple installations: %s. You must specify one.
uk: Джерело «%s» виявлено у декількох встановленнях: %s. Вам слід вказати одне.

en: Refs must all be in the same installation (found in %s and %s).
uk: Усі сховища мають належати одному встановленню (знайдено у %s і %s).

en: Warning: Ref ‘%s’ is partially installed. Use --allow-partial to suppress this message.
uk: Попередження: посилання «%s» встановлено частково. Скористайтеся параметром --allow-partial, щоб придушити виведення цього повідомлення.

en: Installed ref ‘%s’ is extra-data, and cannot be distributed offline
uk: Встановлене пов'язане сховище «%s» є додатковими даними і не може поширюватися без з'єднання з інтернетом

en: Warning: Couldn't update repo metadata for remote ‘%s’: %s
uk: Попередження: не вдалося оновити метадані сховища для віддаленого сховища «%s»: %s

en: Warning: Couldn't update appstream data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s
uk: Попередження: не вдалося оновити дані appstream для віддаленого сховища «%s», архітектура «%s»: %s

note: Print a warning if both appstream and appstream2 are missing
en: Warning: Couldn't find appstream data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s; %s
uk: Попередження: не вдалося знайти дані appstream для віддаленого сховища «%s», архітектура «%s»: %s; %s

note: Appstream2 is only for efficiency, so just print a debug message
en: Couldn't find appstream2 data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s
uk: Не вдалося знайти дані appstream2 для віддаленого сховища «%s», архітектура «%s»: %s

en: Create a unique document reference
uk: Створити унікальне посилання на документ

en: Make the document transient for the current session
uk: Зробити документ перехідним для поточного сеансу

en: Don't require the file to exist already
uk: Не вимагати, щоб файл вже існував

en: Give the app read permissions
uk: Надати програмі права доступу до читання

en: Give the app write permissions
uk: Надати програмі права доступу до запису

en: Give the app delete permissions
uk: Надати програмі права доступу до вилучення

en: Give the app permissions to grant further permissions
uk: Надати програмі права доступу на надання подальших прав доступу

en: Revoke read permissions of the app
uk: Відкликати від програми права доступу до читання

en: Revoke write permissions of the app
uk: Відкликати від програми права доступу до запису

en: Revoke delete permissions of the app
uk: Відкликати від програми права доступу до вилучення

en: Revoke the permission to grant further permissions
uk: Відкликати від програми права доступу на надання подальших прав доступу

en: Add permissions for this app
uk: Додати права доступу для цієї програми

en: APPID
uk: ІДЕНТИФІКАТОРПРОГРАМИ

en: FILE - Export a file to apps
uk: ФАЙЛ -  Експортувати файл до програм

en: FILE must be specified
uk: Слід вказати ФАЙЛ

en: FILE - Get information about an exported file
uk: ФАЙЛ - Отримати інформацію щодо експортованого файла

en: Not exported
uk: Не експортовано

en: What information to show
uk: Які дані слід показувати

en: FIELD,…
uk: ПОЛЕ,…

en: Show the document ID
uk: Показати ідентифікатор документа

en: Path
uk: Шлях

en: Show the document path
uk: Показати шлях до документа

en: Origin
uk: Походження

en: Application
uk: Програма

en: Show applications with permission
uk: Показати програми із правами доступу

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Show permissions for applications
uk: Показати права доступу для програм

en: [APPID] - List exported files
uk: [ІДЕНТИФІКАТОРПРОГРАМИ] - Вивести список експортованих файлів

en: Specify the document ID
uk: Вказати ідентифікатор документа

en: FILE - Unexport a file to apps
uk: ФАЙЛ - Скасувати експортування файла до програм

en: INSTANCE COMMAND [ARGUMENT…] - Run a command inside a running sandbox
uk: ЕКЗЕМПЛЯР КОМАНДА [АРГУМЕНТ…] — виконати команду у запущеній пісочниці

en: INSTANCE and COMMAND must be specified
uk: Слід вказати ЕКЗЕМПЛЯР та КОМАНДУ

en: %s is neither a pid nor an application or instance ID
uk: %s не є ні ідентифікатором процесу, ні програмою, ні ідентифікатором екземпляра

en: entering not supported (need unprivileged user namespaces, or sudo -E)
uk: підтримки входу не передбачено (потребує непривілейованих просторів назв користувачів або sudo -E)

en: No such pid %s
uk: Немає такого pid, %s

en: Can't read cwd
uk: Не вдалося прочитати cwd

en: Can't read root
uk: Не вдалося прочитати вміст кореневої теки

en: Invalid %s namespace for pid %d
uk: Некоректний простір назв %s для pid %d

en: Invalid %s namespace for self
uk: Некоректний простір назв %s для self

en: Can't open %s namespace: %s
uk: не вдалося відкрити простір назв %s: %s

en: entering not supported (need unprivileged user namespaces)
uk: підтримки входу не передбачено (потребує непривілейованих просторів назв користувачів)

en: Can't enter %s namespace: %s
uk: Не вдалося увійти до простору назв %s: %s

en: Can't chdir
uk: Не вдалося змінити каталог

en: Can't chroot
uk: Не вдалося змінити кореневий каталог

en: Can't switch gid
uk: Не вдалося перемкнути gid

en: Can't switch uid
uk: Не вдалося перемкнути uid

en: Only show changes after TIME
uk: Показати зміни лише після моменту часу ЧАС

en: TIME
uk: ЧАС

en: Only show changes before TIME
uk: Показати зміни лише до моменту часу ЧАС

en: Show newest entries first
uk: Показати найновіші записи першими

en: Time
uk: Час

en: Show when the change happened
uk: Показувати, якщо було внесено зміну

en: Change
uk: Зміна

en: Show the kind of change
uk: Показати тип зміни

en: Ref
uk: Джерело

en: Show the ref
uk: Показати сховище

en: Show the application/runtime ID
uk: Показати ідентифікатор програми або середовища виконання

en: Arch
uk: Архітектура

en: Show the architecture
uk: Показати архітектуру

en: Branch
uk: Гілка

en: Show the branch
uk: Показати гілку

en: Installation
uk: Встановлення

en: Show the affected installation
uk: Показати відповідне встановлення

en: Remote
uk: Віддалене сховище

en: Show the remote
uk: Показати віддалене сховище

en: Commit
uk: Внесок

en: Show the current commit
uk: Показати поточний внесок

en: Old Commit
uk: Старий внесок

en: Show the previous commit
uk: Показати попередній внесок

en: Show the remote URL
uk: Показати адресу віддаленого сховища

en: User
uk: Користувач

en: Show the user doing the change
uk: Показати користувача, яким було внесено зміну

en: Tool
uk: Інструмент

en: Show the tool that was used
uk: Показати інструмент, який було використано

en: Version
uk: Версія

en: Show the Flatpak version
uk: Показати версію Flatpak

en: Failed to get journal data (%s): %s
uk: Не вдалося отримати дані журналу (%s): %s

en: Failed to open journal: %s
uk: Не вдалося відкрити журнал: %s

en: Failed to add match to journal: %s
uk: Не вдалося додати відповідність до журналу: %s

en:  - Show history
uk:  - Показати журнал

en: Failed to parse the --since option
uk: Не вдало обробити параметр --since

en: Failed to parse the --until option
uk: Не вдало обробити параметр --until

en: Show user installations
uk: Показати встановлення користувача

en: Show system-wide installations
uk: Показати загальносистемні встановлення

en: Show specific system-wide installations
uk: Показати вказані загальносистемні встановлення

en: Show ref
uk: Показати посилання

en: Show commit
uk: Показати внесок

en: Show origin
uk: Показ початку координат

en: Show size
uk: Показ розміру

en: Show metadata
uk: Показ метаданих

en: Show runtime
uk: Показ середовища виконання

en: Show sdk
uk: Показ SDK

en: Show permissions
uk: Показати права доступу

en: Query file access
uk: Запит щодо доступу до файла

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Show extensions
uk: Показати розширення

en: Show location
uk: Показувати адресу

en: NAME [BRANCH] - Get info about an installed app or runtime
uk: НАЗВА [ГІЛКА] - Отримати інформацію щодо встановленої програми або середовища виконання

en: NAME must be specified
uk: Має бути вказано НАЗВУ

en: ref not present in origin
uk: посилання немає у джерелі

en: Warning: Commit has no flatpak metadata
uk: Попередження: у внеску немає метаданих flatpak

en: ID:
uk: Ід.:

en: Ref:
uk: Джерело:

en: Arch:
uk: Арх.:

en: Branch:
uk: Гілка:

en: Version:
uk: Версія:

en: License:
uk: Ліцензування:

en: Collection:
uk: Збірка:

en: Installation:
uk: Встановлення:

en: Runtime:
uk: Середовище виконання:

en: Date:
uk: Дата:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Active commit:
uk: Активний внесок:

en: Latest commit:
uk: Останній внесок:

en: Commit:
uk: Внесок:

en: Parent:
uk: Батьківський:

en: Alt-id:
uk: Альт-ід.:

en: End-of-life:
uk: Термін дії:

en: Subdirectories:
uk: Підкаталоги:

en: Extension:
uk: Суфікс:

en: Origin:
uk: Походження:

en: Subpaths:
uk: Підшляхи:

en: unmaintained
uk: немає супроводу

en: unknown
uk: невідомий

en: Don't pull, only install from local cache
uk: Не отримувати зі сховища, встановити лише з локального кешу

en: Don't deploy, only download to local cache
uk: Не розгортати, лише отримати дані до локального кешу

en: Don't install related refs
uk: Не встановлювати пов’язані посилання

en: Don't verify/install runtime dependencies
uk: Не перевіряти або не встановлювати залежності для виконання

en: Don't automatically pin explicit installs
uk: Не пришпилювати автоматично явні встановлення

en: Don't use static deltas
uk: Не використовувати статичні різниці

en: Additionally install the SDK used to build the given refs
uk: Додатково встановити SDK, який використано для збирання вказаних посилань

en: Additionally install the debug info for the given refs and their dependencies
uk: Додатково встановити діагностичні дані для вказаних посилань та їхніх залежностей

en: Assume LOCATION is a .flatpak single-file bundle
uk: Вважати значенням параметра МІСЦЕ однофайловий пакунок .flatpak

en: Assume LOCATION is a .flatpakref application description
uk: Вважати значенням параметра МІСЦЕ опис програми .flatpakref

en: Check bundle signatures with GPG key from FILE (- for stdin)
uk: Перевірити підписи пакунків за допомогою ключа GPG з ФАЙЛА (- якщо слід дані слід взяти з stdin)

en: Only install this subpath
uk: Встановити лише цей підшлях

en: Automatically answer yes for all questions
uk: Автоматично відповідати «так» на усі питання

en: Uninstall first if already installed
uk: Спочатку вилучити, якщо вже встановлено

en: Produce minimal output and don't ask questions
uk: Мінімізувати виведення даних і не задавати питань

en: Update install if already installed
uk: Оновити встановлене, якщо вже встановлено

note: Translators: A sideload is when you install from a local USB drive rather than the Internet.
en: Use this local repo for sideloads
uk: Використовувати це локальне сховище для локальних вивантажень

en: Bundle filename must be specified
uk: Слід вказати назву файла пакунка

en: Remote bundles are not supported
uk: Підтримки віддалених пакунків не передбачено

en: Filename or uri must be specified
uk: Слід вказати назву файла або адресу

en: [LOCATION/REMOTE] [REF…] - Install applications or runtimes
uk: [МІСЦЕ/СХОВИЩЕ] [НАЗВА…] - Встановити програму або середовища виконання

en: At least one REF must be specified
uk: Слід вказати принаймні одне значення НАЗВА

en: Looking for matches…
uk: Шукаємо відповідники…

en: No remote refs found for ‘%s’
uk: Не знайдено віддалених посилань для «%s»

en: Invalid branch %s: %s
uk: Некоректна гілка %s: %s

en: Nothing matches %s in local repository for remote %s
uk: Не знайдено локальних відповідників %s для віддаленого сховища %s

en: Nothing matches %s in remote %s
uk: Не знайдено локальних відповідників %s у віддаленому сховищі %s

en: Skipping: %s
uk: Пропускаємо: %s

en: %s is not running
uk: %s не запущено

en: INSTANCE - Stop a running application
uk: ЕКЗЕМПЛЯР — припинити роботу запущеної програми

en: Extra arguments given
uk: Вказано зайві аргументи

en: Must specify the app to kill
uk: Слід вказати програму, роботу якої слід завершити

en: Show extra information
uk: Показати додаткову інформацію

en: List installed runtimes
uk: Вивести список встановлених середовищ виконання

en: List installed applications
uk: Вивести список встановлених програм

en: Arch to show
uk: Архітектура для показу

en: List all refs (including locale/debug)
uk: Вивести список усіх джерел (включно з locale/debug)

en: List all applications using RUNTIME
uk: Вивести список усіх програми, де використовується СЕРЕДОВИЩЕ ВИКОНАННЯ

en: Name
uk: Назва

en: Show the name
uk: Показати назву

en: Description
uk: Опис

en: Show the description
uk: Показати опис

en: Application ID
uk: Ід. програми

en: Show the application ID
uk: Показати ідентифікатор програми

en: Show the version
uk: Показати версію

en: Runtime
uk: Середовище виконання

en: Show the used runtime
uk: Показувати використане середовище виконання

en: Show the origin remote
uk: Показати походження віддаленого сховища

en: Show the installation
uk: Показати встановлення

en: Active commit
uk: Активний внесок

en: Show the active commit
uk: Показати активний внесок

en: Latest commit
uk: Останній внесок

en: Show the latest commit
uk: Показати останній внесок

en: Installed size
uk: Розмір встановленого

en: Show the installed size
uk: Показати розмір встановленого

en: Options
uk: Параметри

en: Show options
uk: Показати параметри

en:  - List installed apps and/or runtimes
uk:  - Вивести список встановлених програм і/або середовищ виконання

en: Arch to make current for
uk: Архітектура, яку слід зробити поточною

en: APP BRANCH - Make branch of application current
uk: ПРОГРАМА ГІЛКА - Зробити гілку програми поточною

en: APP must be specified
uk: Слід вказати ПРОГРАМУ

en: BRANCH must be specified
uk: Слід вказати ГІЛКУ

en: App %s branch %s is not installed
uk: Програму %s, гілка %s не встановлено

en: Remove matching masks
uk: Вилучити відповідні маски

en: [PATTERN…] - disable updates and automatic installation matching patterns
uk: [ВЗІРЕЦЬ…] - вимкнути оновлення та автоматичне встановлення за відповідністю взірцю

en: No masked patterns
uk: Немає замаскованих взірців

en: Masked patterns:
uk: Замасковані взірці:

en: Remove existing overrides
uk: Вилучити наявні перевизначення

en: Show existing overrides
uk: Показати наявні перевизначення

en: [APP] - Override settings [for application]
uk: [ПРОГРАМА] - Перевизначити параметри [для програми]

en: [TABLE] [ID] - List permissions
uk: [ТАБЛИЦЯ] [ІД] - список прав доступу

en: Table
uk: Таблиця

en: Object
uk: Об'єкт

en: App
uk: Програма

en: Data
uk: Дані

en: TABLE ID [APP_ID] - Remove item from permission store
uk: ТАБЛИЦЯ ІД [ІД_ПРОГРАМИ] - вилучити запис зі сховища прав доступу

en: Too few arguments
uk: Замало параметрів

en: Reset all permissions
uk: Скинути усі права доступу

en: APP_ID - Reset permissions for an app
uk: ІД_ПРОГ - відновити початкові права доступу для програми

en: Wrong number of arguments
uk: Помилкова кількість параметрів

en: Associate DATA with the entry
uk: Пов'язати ДАНІ із записом

en: DATA
uk: ДАНІ

en: TABLE ID APP_ID [PERMISSION...] - Set permissions
uk: ТАБЛИЦЯ ІД ІД_ПРОГРАМИ [ПРАВА_ДОСТУПУ…] — встановити права доступу

en: Failed to parse '%s' as GVariant:
uk: Не вдалося обробити «%s» як GVariant:

en: APP_ID - Show permissions for an app
uk: ІД_ПРОГ - показати права доступу для програми

en: Remove matching pins
uk: Вилучити відповідні пришпилення

en: [PATTERN…] - disable automatic removal of runtimes matching patterns
uk: [ВЗІРЕЦЬ…] - вимкнути автоматичне вилучення середовищ виконання за відповідністю взірцю

en: No pinned patterns
uk: Немає пришпилених взірців

en: Pinned patterns:
uk: Пришпилені взірці:

en: Nothing to do.
uk: Немає що виконувати.

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Show the instance ID
uk: Показати ідентифікатор екземпляра

en: Show the PID of the wrapper process
uk: Показати PID процесу-обгортки

en: Child-PID
uk: Дочірній-PID

en: Show the PID of the sandbox process
uk: Показати PID процесу пісочниці

en: Show the application branch
uk: Показати гілку програми

en: Show the application commit
uk: Показати внесок програми

en: Show the runtime ID
uk: Показати ідентифікатор середовища виконання

en: R.-Branch
uk: Гілка-середовища

en: Show the runtime branch
uk: Показати гілку середовища виконання

en: R.-Commit
uk: Внесок-середовища

en: Show the runtime commit
uk: Показати внесок середовища виконання

en: Active
uk: Активна

en: Show whether the app is active
uk: Показувати, чи є програма активною

en: Background
uk: Фонова

en: Show whether the app is background
uk: Показувати, чи працює програма у фоновому режимі

en:  - Enumerate running sandboxes
uk:  - пронумерувати запущені пісочниці

en: Do nothing if the provided remote exists
uk: Нічого не робити, якщо вказане сховище існує

en: LOCATION specifies a configuration file, not the repo location
uk: МІСЦЕ вказує на файл налаштувань, а не на розташування сховища

en: Disable GPG verification
uk: Вимкнути перевірку GPG

en: Mark the remote as don't enumerate
uk: Позначити віддалене сховище як таке, яке не входить до переліку

en: Mark the remote as don't use for deps
uk: Позначити віддалене сховище як таке, яке не використовується для залежностей

en: Set priority (default 1, higher is more prioritized)
uk: Встановити пріоритетність (типово 1, більше значення — вища пріоритетність)

en: PRIORITY
uk: ПРІОРИТЕТНІСТЬ

en: The named subset to use for this remote
uk: Іменований піднабір, яким слід скористатися для цього віддаленого сховища

en: SUBSET
uk: ПІДНАБІР

en: A nice name to use for this remote
uk: Зрозуміла назва для використання цього віддаленого сховища

en: A one-line comment for this remote
uk: Однорядковий коментар до цього віддаленого сховища

en: A full-paragraph description for this remote
uk: Розгорнутий опис цього віддаленого сховища

en: URL for a website for this remote
uk: Адреса сайта цього віддаленого сховища

en: URL for an icon for this remote
uk: Адреса піктограми цього віддаленого сховища

en: Default branch to use for this remote
uk: Типова гілка для цього віддаленого сховища

en: Import GPG key from FILE (- for stdin)
uk: Імпортувати ключ GPG з ФАЙЛА (- — імпортувати із stdin)

en: Set path to local filter FILE
uk: Встановити шлях до локального ФАЙЛа фільтрування

en: Disable the remote
uk: Вимкнути віддалене сховище

en: Name of authenticator
uk: Назва розпізнавальника

en: Autoinstall authenticator
uk: Автоматично встановлювати засіб розпізнавання

en: Don't autoinstall authenticator
uk: Не встановлювати засіб розпізнавання автоматично

en: Don't follow the redirect set in the summary file
uk: Не виконувати переспрямовування, яке встановлено у файлі резюме

en: Can't load uri %s: %s
uk: Не вдалося завантажити адресу %s: %s

en: Can't load file %s: %s
uk: Не вдалося завантажити файл %s: %s

en: NAME LOCATION - Add a remote repository
uk: НАЗВА РОЗТАШУВАННЯ - Додати віддалене сховище

en: GPG verification is required if collections are enabled
uk: Якщо увімкнено збірку, слід пройти перевірку GPG

en: Remote %s already exists
uk: Запис віддаленого сховища %s вже існує

en: Invalid authenticator name %s
uk: Некоректна назва засобу розпізнавання, %s

en: Warning: Could not update extra metadata for '%s': %s
uk: Попередження: не вдалося оновити додаткові метадані для «%s»: %s

en: Remove remote even if in use
uk: Вилучити віддалене сховища, навіть якщо воно використовується

en: NAME - Delete a remote repository
uk: НАЗВА - Вилучити віддалене сховище

en: The following refs are installed from remote '%s':
uk: Вказані нижче посилання встановлено з віддаленого сховища «%s»:

en: Remove them?
uk: Вилучити їх?

en: Can't remove remote '%s' with installed refs
uk: Не можна вилучати віддалене сховище «%s» зі встановленими посиланнями

en: Commit to show info for
uk: Внесок, щодо якого слід показати відомості

en: Display log
uk: Показати журнал

en: Show parent
uk: Показати батьківський запис

en: Use local caches even if they are stale
uk: Використовувати локальні кеші, навіть якщо вони є застарілими

note: Translators: A sideload is when you install from a local USB drive rather than the Internet.
en: Only list refs available as sideloads
uk: Показати лише сховища, які доступні для локального вивантаження

en:  REMOTE REF - Show information about an application or runtime in a remote
uk:  СХОВИЩЕ НАЗВА - Показати відомості щодо програми або середовища у віддаленому сховищі

en: REMOTE and REF must be specified
uk: Має бути вказано СХОВИЩЕ і НАЗВУ

en: History:
uk: Журнал:

en:  Commit:
uk:  Внесок:

en:  Subject:
uk:  Тема:

en:  Date:
uk:  Дата:

en: Warning: Commit %s has no flatpak metadata
uk: Попередження: у внеску %s немає метаданих flatpak

en: Show remote details
uk: Показати подробиці щодо віддаленого сховища

en: Show disabled remotes
uk: Показати вимкнені віддалені сховища

en: Title
uk: Заголовок

en: Show the title
uk: Показати заголовок

en: Show the URL
uk: Показати адресу

en: Show the collection ID
uk: Показати ідентифікатор збірки

en: Subset
uk: Піднабір

en: Show the subset
uk: Показати піднабір

en: Filter
uk: Фільтр

en: Show filter file
uk: Показати файл фільтрування

en: Priority
uk: Пріоритетність

en: Show the priority
uk: Показати пріоритетність

en: Comment
uk: Коментар

en: Show comment
uk: Показати коментар

en: Show description
uk: Показати опис

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Show homepage
uk: Показати домашню сторінку

en: Icon
uk: Піктограма

en: Show icon
uk: Показати піктограму

en:  - List remote repositories
uk:  - Вивести список віддалених сховищ

en: Show arches and branches
uk: Показати архітектури і гілки

en: Show only runtimes
uk: Показати лише середовища виконання

en: Show only apps
uk: Показати лише програми

en: Show only those where updates are available
uk: Показати лише ті, для яких доступні оновлення

en: Limit to this arch (* for all)
uk: Обмежитися вказаною архітектурою (* для усіх)

en: Show the runtime
uk: Показати середовища виконання

en: Download size
uk: Розмір отриманого

en: Show the download size
uk: Показати розмір отриманого

en:  [REMOTE or URI] - Show available runtimes and applications
uk:  [СХОВИЩЕ або АДРЕСА] - Показати доступні середовища виконання і програми

en: Enable GPG verification
uk: Увімкнути перевірку GPG

en: Mark the remote as enumerate
uk: Позначити віддалене сховище як таке, яке входить до переліку

en: Mark the remote as used for dependencies
uk: Позначити віддалене сховище як таке, що використовується для залежностей

en: Set a new subset to use
uk: Встановити новий піднабір для використання

en: Enable the remote
uk: Увімкнути віддалене сховище

en: Update extra metadata from the summary file
uk: Оновити додаткові метадані з файла резюме

en: Disable local filter
uk: Вимкнути локальний фільтр

en: Authenticator options
uk: Параметри засобу розпізнавання

en: Follow the redirect set in the summary file
uk: Виконувати переспрямовування, яке встановлено у файлі резюме

en: NAME - Modify a remote repository
uk: НАЗВА - Змінити віддалене сховище

en: Remote NAME must be specified
uk: Має бути вказано НАЗВУ віддаленого сховища

en: Updating extra metadata from remote summary for %s
uk: Оновлюємо додаткові метадані з резюме віддаленого сховища для %s

en: Error updating extra metadata for '%s': %s
uk: Помилка під час оновлення додаткових метаданих для «%s»: %s

en: Could not update extra metadata for %s
uk: Не вдалося оновити додаткові метадані для %s

en: Don't make any changes
uk: Не вносити змін

en: Reinstall all refs
uk: Перевстановити усі посилання

en: Object missing: %s.%s
uk: Не вистачає об'єкта: %s.%s

en: Object invalid: %s.%s
uk: Некоректний об'єкт: %s.%s

en: %s, deleting object
uk: %s, вилучаємо об'єкт

en: Can't load object %s: %s
uk: Не вдалося завантажити об'єкт %s: %s

en: Commit invalid %s: %s
uk: Некоректний внесок %s: %s

en: Deleting invalid commit %s: %s
uk: Вилучаємо некоректний внесок %s: %s

en: Commit should be marked partial: %s
uk: Внесок має бути позначено як частковий: %s

en: Marking commit as partial: %s
uk: Позначаємо внесок як частковий: %s

en: Problems loading data for %s: %s
uk: Проблеми із завантаженням даних для %s: %s

en: Error reinstalling %s: %s
uk: Помилка під час перевстановлення %s: %s

en: - Repair a flatpak installation
uk: - Відновити встановлення flatpak

en: Removing non-deployed ref %s…
uk: Вилучаємо нерозгорнуте джерело %s…

en: Skipping non-deployed ref %s…
uk: Пропускаємо нерозгорнуте джерело %s…

en: [%d/%d] Verifying %s…
uk: [%d з %d] Перевіряємо %s…

en: Dry run:
uk: Тестовий запуск:

en: Deleting ref %s due to missing objects
uk: Вилучаємо %s через те, що не вистачає об'єктів

en: Deleting ref %s due to invalid objects
uk: Вилучаємо %s через некоректність об'єктів

en: Deleting ref %s due to %d
uk: Вилучаємо посилання %s через %d

en: Checking remotes...
uk: Перевіряємо віддалені сховища...

en: Remote %s for ref %s is missing
uk: Не вистачає віддаленого сховища %s для посилання %s

en: Remote %s for ref %s is disabled
uk: Віддалене сховище %s для посилання %s вимкнено

en: Pruning objects
uk: Вилучаємо об'єкти

en: Erasing .removed
uk: Вилучаємо .removed

en: Reinstalling refs
uk: Повторно встановлюємо посилання

en: Reinstalling removed refs
uk: Повторно встановлюємо вилучені джерела

en: While removing appstream for %s:
uk: Під час вилучення appstream %s:

en: While deploying appstream for %s:
uk: Під час розгортання appstream %s:

en: Repo mode: %s
uk: Режим сховища: %s

en: Indexed summaries: %s
uk: Індексовані резюме: %s

en: Subsummaries:
uk: Підрезюме:

en: Cache version: %d
uk: Версія кешу: %d

en: Indexed deltas: %s
uk: Індексовані різниці: %s

en: Title: %s
uk: Назва: %s

en: Comment: %s
uk: Коментар: %s

en: Description: %s
uk: Опис: %s

en: Homepage: %s
uk: Домашня сторінка: %s

en: Icon: %s
uk: Піктограма: %s

en: Collection ID: %s
uk: Ідентифікатор збірки: %s

en: Default branch: %s
uk: Типова гілка: %s

en: Redirect URL: %s
uk: Адреса переспрямовування: %s

en: Deploy collection ID: %s
uk: Ідентифікатор розгортання збірки: %s

en: Authenticator name: %s
uk: Назва засобу розпізнавання: %s

en: Authenticator install: %s
uk: Встановлення засобу розпізнавання: %s

en: GPG key hash: %s
uk: Хеш-сума ключа GPG: %s

en: %zd summary branches
uk: %zd гілок резюме

en: Installed
uk: Встановлено

note: Translators: Download is used here as a noun
en: Download
uk: Отримати

en: Subsets
uk: Піднабори

en: Digest
uk: Контрольна сума

en: History length
uk: Довжина журналу

en: Print general information about the repository
uk: Вивести загальну інформацію щодо сховища

en: List the branches in the repository
uk: Вивести список гілок у сховищі

en: Print metadata for a branch
uk: Вивести метадані для гілки

en: Show commits for a branch
uk: Показати внески для гілки

en: Print information about the repo subsets
uk: Вивести інформацію щодо піднаборів сховища

en: Limit information to subsets with this prefix
uk: Обмежити відомості до піднаборів із цим префіксом

en: LOCATION - Repository maintenance
uk: РОЗТАШУВАННЯ - Супровід сховища

en: Command to run
uk: Команда, яку слід виконати

en: Directory to run the command in
uk: Каталог, у якому слід виконати команду

en: Branch to use
uk: Гілка, яку слід використовувати

en: Use development runtime
uk: Використовувати розробницьке середовище виконання

en: Runtime to use
uk: Середовище виконання, яке слід використовувати

en: Runtime version to use
uk: Версія середовища виконання, яку слід використовувати

en: Log accessibility bus calls
uk: Записувати до журналу виклики до каналу доступності

en: Don't proxy accessibility bus calls
uk: Не використовувати проксі для викликів до каналу доступності

en: Proxy accessibility bus calls (default except when sandboxed)
uk: Пропускати крізь проксі виклики каналу доступності (типова поведінка, якщо не працюємо у пісочниці)

en: Don't proxy session bus calls
uk: Не пропускати крізь проксі виклику каналу сеансу

en: Proxy session bus calls (default except when sandboxed)
uk: Пропускати крізь проксі виклики каналу сеансу (типова поведінка, якщо не працюємо у пісочниці)

en: Don't start portals
uk: Не запускати портали

en: Enable file forwarding
uk: Увімкнути переспрямовування файлів

en: Run specified commit
uk: Виконати вказаний внесок

en: Use specified runtime commit
uk: Використати вказаний внесок середовища виконання

en: Run completely sandboxed
uk: Запустити повністю у пісочниці

en: Use PID as parent pid for sharing namespaces
uk: Використовувати PID як батьківський pid для спільного використання просторів назв

en: Make processes visible in parent namespace
uk: Зробити процеси видимими у батьківському просторі назв

en: Share process ID namespace with parent
uk: Спільно використовувати простір назв ідентифікатора процесу із батьківським процесом

en: Write the instance ID to the given file descriptor
uk: Записати ідентифікатор екземпляра до вказаного дескриптора файла

en: Use PATH instead of the app's /app
uk: Використовувати PATH замість /app програми

en: FD
uk: ДФ

en: Use PATH instead of the runtime's /usr
uk: Використовувати PATH замість /usr середовища виконання

en: APP [ARGUMENT…] - Run an app
uk: ПРОГРАМА [АРГУМЕНТ...] - Виконати програму

en: runtime/%s/%s/%s not installed
uk: runtime/%s/%s/%s не встановлено

en: Arch to search for
uk: Архітектура для пошуку

en: Remotes
uk: Сховища

en: Show the remotes
uk: Показати віддалені сховища

en: TEXT - Search remote apps/runtimes for text
uk: ТЕКСТ - шукати у віддалених програмах або середовищах текст

en: TEXT must be specified
uk: Має бути вказано ТЕКСТ

en: No matches found
uk: Відповідників не знайдено

en: Arch to uninstall
uk: Архітектура для вилучення

en: Keep ref in local repository
uk: Зберігати посилання у локальному сховищі

en: Don't uninstall related refs
uk: Не встановлювати пов’язані посилання

en: Remove files even if running
uk: Вилучити файли, навіть якщо роботу ще не завершено

en: Uninstall all
uk: Вилучити все

en: Uninstall unused
uk: Вилучити невикористане

en: Delete app data
uk: Вилучити дані програми

en: Delete data for %s?
uk: Вилучити дані %s?

en: Info: applications using the extension %s%s%s branch %s%s%s:
uk: Інформація: програми, що використовують розширення %s%s%s, гілка %s%s%s:

en: Info: applications using the runtime %s%s%s branch %s%s%s:
uk: Інформація: програми, що використовують середовище виконання %s%s%s, гілка %s%s%s:

en: Really remove?
uk: Справді вилучити?

en: [REF…] - Uninstall applications or runtimes
uk: [НАЗВА…] - Вилучити програми або середовища виконання

en: Must specify at least one REF, --unused, --all or --delete-data
uk: Слід вказати принаймні одне джерело, --unused, --all або --delete-data

en: Must not specify REFs when using --all
uk: Не слід вказувати ПОСИЛАННЯ, якщо використовується --all

en: Must not specify REFs when using --unused
uk: Не слід вказувати ПОСИЛАННЯ, якщо використовується --unused

en: 
    These runtimes in installation '%s' are pinned and won't be removed; see flatpak-pin(1):
uk: 
    Ці середовища виконання у встановлені «%s» пришпилено — їх не буде вилучено; див. flatpak-pin(1):

en: Nothing unused to uninstall
uk: Не знайдено невикористаного для вилучення

en: No installed refs found for ‘%s’
uk: Не знайдено встановлених посилань для «%s»

en:  with arch ‘%s’
uk:  з архітектурою «%s»

en:  with branch ‘%s’
uk:  з гілкою «%s»

en: Warning: %s is not installed
uk: Попередження: %s не встановлено

en: None of the specified refs are installed
uk: Не встановлено жодне із вказаних посилань

en: Arch to update for
uk: Архітектура для оновлення

en: Commit to deploy
uk: Внесок для розгортання

en: Remove old files even if running
uk: Вилучити застарілі файли, навіть якщо роботу ще не завершено

en: Don't pull, only update from local cache
uk: Не отримувати зі сховища, оновити лише з локального кешу

en: Don't update related refs
uk: Не оновлювати пов’язані посилання

en: Update appstream for remote
uk: Оновити дані appstream для віддаленого сховища

en: Only update this subpath
uk: Оновити лише вказаний підшлях

en: [REF…] - Update applications or runtimes
uk: [НАЗВА…] - Оновити програми або середовища виконання

en: With --commit, only one REF may be specified
uk: З --commit можна вказувати лише одну НАЗВУ

en: Looking for updates…
uk: Шукаємо оновлення…

en: Unable to update %s: %s
uk: Не вдалося оновити %s: %s

en: Remote ‘%s’ found in multiple installations:
uk: Віддалене сховище «%s» знайдено у декількох встановленнях:

en: Which do you want to use (0 to abort)?
uk: Яким скористатися (0 — перервати)?

en: No remote chosen to resolve ‘%s’ which exists in multiple installations
uk: Не вибрано віддаленого сховища для визначення «%s», що існує у декількох встановленнях

en: Remote "%s" not found
    Hint: Use flatpak remote-add to add a remote
uk: Віддаленого сховища «%s» не знайдено.
    Підказка: скористайтеся командою flatpak remote-add для додавання віддаленого сховища

en: Remote "%s" not found in the %s installation
uk: Віддалене сховище «%s» не знайдено у встановленні %s

note: default to yes on Enter
en: Found ref ‘%s’ in remote ‘%s’ (%s).
    Use this ref?
uk: Знайдено посилання «%s» у віддаленому сховищі «%s» (%s).
    Використати це посилання?

en: No ref chosen to resolve matches for ‘%s’
uk: Не вибрано посилання для визначення відповідників для «%s»

en: Similar refs found for ‘%s’ in remote ‘%s’ (%s):
uk: Знайдено подібні посилання для «%s» у віддаленому сховищі «%s» (%s):

note: default to yes on Enter
en: Found installed ref ‘%s’ (%s). Is this correct?
uk: Знайдено встановлене посилання «%s» (%s). Чи є воно правильним?

en: All of the above
uk: Усе з наведеного вище

en: Similar installed refs found for ‘%s’:
uk: Подібні встановлені посилання, які знайдено для «%s»:

en: Remotes found with refs similar to ‘%s’:
uk: Знайдено віддалені сховища із посиланнями, подібними до «%s»:

en: No remote chosen to resolve matches for ‘%s’
uk: Не вибрано віддаленого сховища для визначення відповідників «%s»

en: Updating appstream data for user remote %s
uk: Оновлюємо дані appstream для віддаленого сховища користувача %s

en: Updating appstream data for remote %s
uk: Оновлюємо дані appstream для віддаленого сховища %s

en: Error updating
uk: Помилка під час спроби оновлення

en: Remote "%s" not found
uk: Не знайдено віддаленого сховища «%s»

en: Ambiguous suffix: '%s'.
uk: Неоднозначний суфікс: «%s».

note: Translators: don't translate the values
en: Possible values are :s[tart], :m[iddle], :e[nd] or :f[ull]
uk: Можливі значення — :s[початок], :m[середина], :e[кінець] або :f[усе]

en: Invalid suffix: '%s'.
uk: Некоректний суфікс: «%s».

en: Ambiguous column: %s
uk: Неоднозначний стовпчик: %s

en: Unknown column: %s
uk: Невідомий стовпчик: %s

en: Available columns:
uk: Доступні стовпчики:

en: Show all columns
uk: Показати усі стовпчики

en: Show available columns
uk: Показати доступні стовпчики

en: Append :s[tart], :m[iddle], :e[nd] or :f[ull] to change ellipsization
uk: Допишіть :s[початок], :m[середина], :e[кінець] або :f[усе], щоб змінити доповнення

en: Required runtime for %s (%s) found in remote %s
uk: Потрібне для %s (%s) середовище виконання виявлено у сховищі %s

en: Do you want to install it?
uk: Хочете встановити його?

en: Required runtime for %s (%s) found in remotes:
uk: Потрібне для %s (%s) середовище виконання виявлено у таких сховищах:

en: Which do you want to install (0 to abort)?
uk: Який з пакунків встановити (0 — перервати)?

en: Configuring %s as new remote '%s'
uk: Налаштовуємо %s як нове віддалене сховище «%s»

note: default to yes on Enter
en: The remote '%s', referred to by '%s' at location %s contains additional applications.
    Should the remote be kept for future installations?
uk: У віддаленому сховищі «%s», на яке посилається %s, у місці %s містяться додаткові програми.
    Хочете зберегти віддалено сховище для наступних встановлень?

note: default to yes on Enter
en: The application %s depends on runtimes from:
      %s
    Configure this as new remote '%s'
uk: Програма %s залежить від середовища виконання звідси:
      %s
    Налаштуйте як нове сховище «%s»

en: Installing…
uk: Встановлюємо…

en: Installing %d/%d…
uk: Встановлюємо %d з %d…

en: Updating…
uk: Оновлення…

en: Updating %d/%d…
uk: Оновлюємо %d з %d…

en: Uninstalling…
uk: Вилучаємо…

en: Uninstalling %d/%d…
uk: Вилучаємо %d з %d…

en: Info: %s was skipped
uk: Інформація: %s було пропущено

en: Warning: %s%s%s already installed
uk: Попередження: %s%s%s вже встановлено

en: Error: %s%s%s already installed
uk: Помилка: %s%s%s вже встановлено

en: Warning: %s%s%s not installed
uk: Попередження: %s%s%s не встановлено

en: Error: %s%s%s not installed
uk: Помилка: %s%s%s не встановлено

en: Warning: %s%s%s needs a later flatpak version
uk: Попередження: %s%s%s потребує новішої версії flatpak

en: Error: %s%s%s needs a later flatpak version
uk: Помилка: %s%s%s потребує новішої версії flatpak

en: Warning: Not enough disk space to complete this operation
uk: Попередження: для завершення дії на диску недостатньо вільного місця

en: Error: Not enough disk space to complete this operation
uk: Помилка: для завершення дії на диску недостатньо вільного місця

en: Warning: %s
uk: Попередження: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Failed to install %s%s%s:
uk: Не вдалося встановити %s%s%s:

en: Failed to update %s%s%s:
uk: Не вдалося оновити %s%s%s:

en: Failed to install bundle %s%s%s:
uk: Не вдалося встановити пакунок %s%s%s:

en: Failed to uninstall %s%s%s:
uk: Не вдалося вилучити %s%s%s:

en: Authentication required for remote '%s'
uk: Для доступу до віддаленого сховища «%s» слід пройти розпізнавання

en: Open browser?
uk: Відкрити браузер?

en: Login required remote %s (realm %s)
uk: Для входу до сховища %s потрібне ім'я користувача (область %s)

en: Password
uk: Пароль

note: Only runtimes can be pinned
en: 
    Info: (pinned) runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
uk: 
    Інформація: строк супроводу (пришпиленого) середовища виконання %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, його замінником є %s%s%s, гілка %s%s%s

en: 
    Info: runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
uk: 
    Інформація: строк супроводу середовища виконання %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, його замінником є %s%s%s, гілка %s%s%s

en: 
    Info: app %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
uk: 
    Інформація: строк супроводу програми %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, його замінником є %s%s%s, гілка %s%s%s

note: Only runtimes can be pinned
en: 
    Info: (pinned) runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
uk: 
    Інформація: строк супроводу (пришпиленого) середовища виконання %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, причина:

en: 
    Info: runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
uk: 
    Інформація: строк супроводу середовища виконання %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, причина:

en: 
    Info: app %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
uk: 
    Інформація: строк супроводу програми %s%s%s, гілка %s%s%s, завершено, причина:

en: Info: applications using this extension:
uk: Інформація: програми, що використовують це розширення:

en: Info: applications using this runtime:
uk: Інформація: програми, що використовують це середовище виконання:

en: Replace?
uk: Замінити?

en: Updating to rebased version
uk: Оновлюємо до перенесеної версії

en: Failed to rebase %s to %s:
uk: Не вдалося перенести %s на %s:

en: New %s%s%s permissions:
uk: Нові права доступу %s%s%s:

en: %s%s%s permissions:
uk: Права доступу %s%s%s:

en: Warning:
uk: Попередження:

note: translators: This is short for operation, the title of a one-char column
en: Op
uk: Дія

note: Avoid resizing the download column too much, * by making the title as long as typical content
en: partial
uk: частка

en: Proceed with these changes to the user installation?
uk: Продовжити із цими змінами у встановленому користувачем?

en: Proceed with these changes to the system installation?
uk: Продовжити із цими змінами у встановленому загальносистемно?

en: Proceed with these changes to the %s?
uk: Продовжити із цими змінами у %s?

en: Changes complete.
uk: Внесення змін завершено.

en: Uninstall complete.
uk: Вилучення завершено.

en: Installation complete.
uk: Встановлення завершено.

en: Updates complete.
uk: Оновлення завершено.

note: For updates/!stop_on_first_error we already printed all errors so we make up a different one.
en: There were one or more errors
uk: Сталася одна або декілька помилок

note: translators: please keep the leading space
en:  Manage installed applications and runtimes
uk:  Керування встановленими програмами і середовищами виконання

en: Install an application or runtime
uk: Встановити програму або середовище виконання

en: Update an installed application or runtime
uk: Оновити встановлену програму або середовище виконання

en: Uninstall an installed application or runtime
uk: Вилучити встановлену програму або середовище виконання

en: Mask out updates and automatic installation
uk: Замаскувати оновлення та автоматичне встановлення

en: Pin a runtime to prevent automatic removal
uk: Пришпилити середовище виконання для запобігання автоматичному вилученні

en: List installed apps and/or runtimes
uk: Вивести список встановлених програм і/або середовищ виконання

en: Show info for installed app or runtime
uk: Показати інформацію щодо встановленої програми або середовища виконання

en: Show history
uk: Показати журнал

en: Configure flatpak
uk: Налаштувати flatpak

en: Repair flatpak installation
uk: Відновити встановлення flatpak

en: Put applications or runtimes onto removable media
uk: Розташувати програми або середовища виконання на портативному носієві даних

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Find applications and runtimes
uk: 
     Пошук програм і середовищ

en: Search for remote apps/runtimes
uk: Шукати віддалені програми або сховища

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage running applications
uk: 
     Керування запущеними програмами

en: Run an application
uk: Запустити програму

en: Override permissions for an application
uk: Перевизначити права доступу для програми

en: Specify default version to run
uk: Вказати типову версію для запуску

en: Enter the namespace of a running application
uk: Введіть простір назв для запущеної програми

en: Enumerate running applications
uk: Пронумерувати запущені програми

en: Stop a running application
uk: Зупинити роботу запущеної програми

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage file access
uk: 
     Керування доступом до файлів

en: List exported files
uk: Вивести список експортованих файлів

en: Grant an application access to a specific file
uk: Надати програмі доступ до вказаного файла

en: Revoke access to a specific file
uk: Відкликати доступ до вказаного файла

en: Show information about a specific file
uk: Показати інформацію щодо вказаного файла

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage dynamic permissions
uk: 
     Керування динамічними правами доступу

en: List permissions
uk: Показати список прав доступу

en: Remove item from permission store
uk: Вилучити пункт зі сховища прав доступу

en: Set permissions
uk: Встановити права доступу

en: Show app permissions
uk: Показати права доступу програми

en: Reset app permissions
uk: Скинути права доступу програми

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage remote repositories
uk: 
     Керування віддаленими сховищами

en: List all configured remotes
uk: Вивести список усіх налаштованих віддалених сховищ

en: Add a new remote repository (by URL)
uk: Додати нове віддалене сховище (за адресою)

en: Modify properties of a configured remote
uk: Змінити властивості налаштованого віддаленого сховища

en: Delete a configured remote
uk: Вилучити налаштоване віддалене сховище

en: List contents of a configured remote
uk: Вивести список вмісту налаштованого віддаленого сховища

en: Show information about a remote app or runtime
uk: Показати відомості щодо віддаленої програми або середовища

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Build applications
uk: 
     Зібрати програми

en: Initialize a directory for building
uk: Ініціалізувати каталог для збирання

en: Run a build command inside the build dir
uk: Виконати команду збирання у каталозі збирання

en: Finish a build dir for export
uk: Завершити каталог збирання для експортування

en: Export a build dir to a repository
uk: Експортувати каталог збирання до сховища

en: Create a bundle file from a ref in a local repository
uk: Створити файл пакунка з посилання у локальному сховищі

en: Import a bundle file
uk: Імпортувати файл пакунка

en: Sign an application or runtime
uk: Підписати програму або середовище виконання

en: Update the summary file in a repository
uk: Оновити файл резюме у сховищі

en: Create new commit based on existing ref
uk: Створити внесок на основі наявного посилання

en: Show information about a repo
uk: Вивести дані щодо сховища

en: Show debug information, -vv for more detail
uk: Вивести діагностичні дані, -vv для збільшення докладності

en: Show OSTree debug information
uk: Вивести діагностичні дані OSTree

en: Print version information and exit
uk: Показати дані щодо версії і завершити роботу

en: Print default arch and exit
uk: Вивести дані щодо типової архітектури і завершити роботу

en: Print supported arches and exit
uk: Вивести список підтримуваних архітектур і завершити роботу

en: Print active gl drivers and exit
uk: Вивести дані щодо активних драйверів gl і завершити роботу

en: Print paths for system installations and exit
uk: Вивести дані щодо встановленого у системі і завершити роботу

en: Print the updated environment needed to run flatpaks
uk: Вивести оновлене середовище, яке потрібне для запуску flatpak

en: Only include the system installation with --print-updated-env
uk: Включати лише встановлення системи з --print-updated-env

en: Work on the user installation
uk: Працювати над встановленим користувачем

en: Work on the system-wide installation (default)
uk: Працювати над загальносистемними встановленими даними (типово)

en: Work on a non-default system-wide installation
uk: Працювати із нетиповими загальносистемними встановленнями

en: Builtin Commands:
uk: Вбудовані команди:

en: Note that the directories %s are not in the search path set by the XDG_DATA_DIRS environment variable, so applications installed by Flatpak may not appear on your desktop until the session is restarted.
uk: Зауважте, що каталоги %s не перебувають за шляхом для пошуку, встановленим за допомогою змінної середовища XDG_DATA_DIRS, отже, програми, встановлені Flatpak можуть не з'явитися на вашій стільниці, аж до перезапуску сеансу.

en: Note that the directory %s is not in the search path set by the XDG_DATA_DIRS environment variable, so applications installed by Flatpak may not appear on your desktop until the session is restarted.
uk: Зауважте, що каталог %s не перебуває за шляхом для пошуку, встановленим за допомогою змінної середовища XDG_DATA_DIRS, отже, програми, встановлені Flatpak можуть не з'явитися на вашій стільниці, аж до перезапуску сеансу.

en: Refusing to operate under sudo with --user. Omit sudo to operate on the user installation, or use a root shell to operate on the root user's installation.
uk: Відмовляюся працювати з sudo з визначенням --user. Уникайте використання sudo для роботи із встановленими для користувача пакунками або скористайтеся оболонкою root для роботи з встановленими root пакунками користувача.

en: Multiple installations specified for a command that works on one installation
uk: Вказано декілька встановлень для для команди, яка працює для одного встановлення

en: See '%s --help'
uk: Див. «%s --help»

en: '%s' is not a flatpak command. Did you mean '%s%s'?
uk: «%s» не є командою flatpak. Можливо, ви мали на увазі «%s%s»?

en: '%s' is not a flatpak command
uk: «%s» не є командою flatpak

en: No command specified
uk: Команду не вказано

en: error:
uk: помилка:

en: Installing %s
uk: Встановлюємо %s

en: Updating %s
uk: Оновлюємо %s

en: Uninstalling %s
uk: Вилучаємо %s

en: Warning: Failed to install %s: %s
uk: Попередження: не вдалося встановити %s: %s

en: Error: Failed to install %s: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити %s: %s

en: Warning: Failed to update %s: %s
uk: Попередження: не вдалося оновити %s: %s

en: Error: Failed to update %s: %s
uk: Помилка: не вдалося оновити %s: %s

en: Warning: Failed to install bundle %s: %s
uk: Попередження: не вдалося встановити пакунок %s: %s

en: Error: Failed to install bundle %s: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити пакунок %s: %s

en: Warning: Failed to uninstall %s: %s
uk: Попередження: не вдалося вилучити %s: %s

en: Error: Failed to uninstall %s: %s
uk: Помилка: не вдалося вилучити %s: %s

en: %s already installed
uk: %s вже встановлено

en: %s not installed
uk: %s не встановлено

en: %s needs a later flatpak version
uk: %s потребує новішої версії flatpak

en: Not enough disk space to complete this operation
uk: Для завершення дії на диску недостатньо вільного місця

en: Info: %s is end-of-life, in favor of %s
uk: Інформація: термін підтримки %s сплив, встановіть %s

en: Info: %s is end-of-life, with reason: %s
uk: Інформація: термін підтримки %s сплив, причина: %s

en: Failed to rebase %s to %s: %s
uk: Не вдалося перенести %s на %s: %s

en: No authenticator configured for remote `%s`
uk: Для віддаленого сховища «%s» не налаштовано способу розпізнавання

en: Unknown share type %s, valid types are: %s
uk: Невідомий тип спільного ресурсу %s, коректними типами є такі: %s

en: Unknown policy type %s, valid types are: %s
uk: Невідомий тип правил %s, коректними типами є такі: %s

en: Invalid dbus name %s
uk: Некоректна назва D-Bus, %s

en: Unknown socket type %s, valid types are: %s
uk: Невідомий тип сокета, %s, коректними типами є такі: %s

en: Unknown device type %s, valid types are: %s
uk: Невідомий тип пристрою, %s. Коректними типами є %s

en: Unknown feature type %s, valid types are: %s
uk: Невідомий тип можливості %s, коректними типами є такі: %s

en: Filesystem location "%s" contains ".."
uk: Розташування файлової системи «%s» містить «..»

en: --filesystem=/ is not available, use --filesystem=host for a similar result
uk: --filesystem=/ є недоступним, скористайтеся --filesystem=host, щоб отримати той самий результат

en: Invalid env format %s
uk: Некоректне форматування середовища, %s

en: Environment variable name must not contain '=': %s
uk: У змінній середовища не повинно бути символу «=»: %s

en: --add-policy arguments must be in the form SUBSYSTEM.KEY=VALUE
uk: Аргументи --add-policy має бути записано у такому форматі: ПІДСИСТЕМА.КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: --add-policy values can't start with "!"
uk: Значення --add-policy не можуть починатися з «!»

en: --remove-policy arguments must be in the form SUBSYSTEM.KEY=VALUE
uk: Аргументи --remove-policy має бути записано у такому форматі: ПІДСИСТЕМА.КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: --remove-policy values can't start with "!"
uk: Значення --remove-policy не можуть починатися з «!»

en: Share with host
uk: Надати спільний доступ вузлу

en: SHARE
uk: СПІЛЬНИЙ РЕСУРС

en: Unshare with host
uk: Скасувати надання спільного ресурсу вузлу

en: Expose socket to app
uk: Відкрити сокет програмі

en: SOCKET
uk: СОКЕТ

en: Don't expose socket to app
uk: Не відкривати сокет програми

en: Expose device to app
uk: Відкрити пристрій програмі

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: Don't expose device to app
uk: Не відкривати пристрій програмі

en: Allow feature
uk: Увімкнути можливість

en: FEATURE
uk: МОЖЛИВІСТЬ

en: Don't allow feature
uk: Вимкнути можливість

en: Expose filesystem to app (:ro for read-only)
uk: Відкрити файлову систему програмі (:ro — лише для читання)

en: FILESYSTEM[:ro]
uk: ФАЙЛОВА_СИСТЕМА[:ro]

en: Don't expose filesystem to app
uk: Не відкривати файлову систему програмі

en: FILESYSTEM
uk: ФАЙЛОВА СИСТЕМА

en: Set environment variable
uk: Встановити змінну середовища

en: VAR=VALUE
uk: ЗМІННА=ЗНАЧЕННЯ

en: Read environment variables in env -0 format from FD
uk: Прочитати змінні середовища у форматі env -0 з файла із вказаним дескриптором

en: Remove variable from environment
uk: Вилучити змінну з середовища

en: VAR
uk: ЗМІННА

en: Allow app to own name on the session bus
uk: Дозволити програмі бути власником назви на каналі сеансу

en: DBUS_NAME
uk: НАЗВА_DBUS

en: Allow app to talk to name on the session bus
uk: Дозволити програмі обмінюватися даними з назвою на каналі сеансу

en: Don't allow app to talk to name on the session bus
uk: Заборонити програмі обмінюватися даними з назвою на каналі сеансу

en: Allow app to own name on the system bus
uk: Дозволити програмі бути власником назви на каналі системи

en: Allow app to talk to name on the system bus
uk: Дозволити програмі обмінюватися даними з назвою на каналі системи

en: Don't allow app to talk to name on the system bus
uk: Заборонити програмі обмінюватися даними з назвою на каналі системи

en: Add generic policy option
uk: Додати параметр загальних правил

en: SUBSYSTEM.KEY=VALUE
uk: ПІДСИСТЕМА.КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: Remove generic policy option
uk: Вилучити параметр загальних правил

en: FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛА

en: Persist home directory subpath
uk: Не змінювати підшлях домашнього каталогу

note: This is not needed/used anymore, so hidden, but we accept it for backwards compat
en: Don't require a running session (no cgroups creation)
uk: Не вимагати запущеного сеансу (без створення cgroup)

en: Configured collection ID ‘%s’ not in summary file
uk: Налаштованого ідентифікатора збірки «%s» немає у файлі резюме

en: Unable to load summary from remote %s: %s
uk: Не вдалося завантажити резюме з віддаленого сховища %s: %s

en: No such ref '%s' in remote %s
uk: Немає такого джерела «%s» у сховищі %s

en: No summary or Flatpak cache available for remote %s
uk: Немає резюме або кешу Flatpak для сховища %s

en: Missing xa.data in summary for remote %s
uk: Не вистачає xa.data у резюме для віддаленого сховища %s

en: Unsupported summary version %d for remote %s
uk: Непідтримувана версія резюме, %d, для віддаленого сховища %s

en: Remote OCI index has no registry uri
uk: У покажчику віддаленого OCI немає адреси реєстру

en: Couldn't find ref %s in remote %s
uk: Не вдалося знайти посилання %s у віддаленому сховищі %s

en: Configured collection ID ‘%s’ not in binding metadata
uk: Налаштованого ідентифікатора збірки «%s» немає у метаданих прив'язки

en: Couldn't find latest checksum for ref %s in remote %s
uk: Не вдалося знайти останню контрольну суму для %s у віддаленому сховищі %s

en: No entry for %s in remote %s summary flatpak sparse cache
uk: Немає запису %s у розрідженому кеші flatpak резюме сховища %s

en: Commit metadata for %s not matching expected metadata
uk: Метадані внеску для %s не відповідають очікуваним метаданим

en: Unable to connect to system bus
uk: Не вдалося встановити зв'язок із системним каналом даних

en: User installation
uk: Встановлення для користувача

en: System (%s) installation
uk: Встановлення системи (%s)

en: No overrides found for %s
uk: Не знайдено перевизначень для %s

en: %s (commit %s) not installed
uk: %s (внесок %s) не встановлено

en: Error parsing system flatpakrepo file for %s: %s
uk: Помилка під час спроби обробити загальносистемний файл flatpakrepo для %s: %s

en: While opening repository %s:
uk: Під час спроби відкрити сховище %s:

en: The config key %s is not set
uk: Ключ налаштування %s не встановлено

en: No current %s pattern matching %s
uk: Жоден з поточних взірців %s не відповідає %s

en: No appstream commit to deploy
uk: Немає внеску appstream для розгортання

en: Can't pull from untrusted non-gpg verified remote
uk: Отримання даних з віддаленого сховища без довіри і перевірки gpg неможливе

en: Extra data not supported for non-gpg-verified local system installs
uk: Для локальних встановлень у системі без перевірки gpg не передбачено підтримки додаткових даних

en: Invalid checksum for extra data uri %s
uk: Некоректна контрольна сума для адреси додаткових даних %s

en: Empty name for extra data uri %s
uk: Порожня назва для адреси додаткових даних %s

en: Unsupported extra data uri %s
uk: Непідтримувана адреса додаткових даних %s

en: Failed to load local extra-data %s: %s
uk: Не вдалося завантажити локальні додаткові дані %s: %s

en: Wrong size for extra-data %s
uk: Помилковий розмір додаткових даних %s

en: While downloading %s:
uk: Під час спроби отримання %s:

en: Wrong size for extra data %s
uk: Помилковий розмір додаткових даних %s

en: Invalid checksum for extra data %s
uk: Некоректна контрольна сума додаткових даних, %s

en: While pulling %s from remote %s:
uk: Під час отримання %s з віддаленого сховища %s:

en: GPG signatures found, but none are in trusted keyring
uk: Знайдено підписи GPG, але жоден із них не зберігається у сховищі надійних ключів

en: Commit for ‘%s’ has no ref binding
uk: Внесок для «%s» не має прив'язки до сховищ

en: Commit for ‘%s’ is not in expected bound refs: %s
uk: Внесок для «%s» не перебуває у межах очікуваних сховищ: %s

en: Only applications can be made current
uk: Поточними можна робити лише програми

en: Not enough memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: Failed to read from exported file
uk: Не вдалося виконати читання з експортованого файла

en: Error reading mimetype xml file
uk: Помилка під час читання файла xml типу MIME

en: Invalid mimetype xml file
uk: Некоректний файл xml типу MIME

en: D-Bus service file '%s' has wrong name
uk: Файл служби D-Bus «%s» має помилкову назву

en: Invalid Exec argument %s
uk: Некоректний аргумент Exec, %s

en: While getting detached metadata:
uk: Під час спроби отримання від’єднаних метаданих:

en: Extra data missing in detached metadata
uk: У від’єднаних метаданих немає додаткових даних

en: While creating extradir:
uk: Під час створення каталогу додаткових даних:

en: Invalid checksum for extra data
uk: Некоректна контрольна сума додаткових даних

en: Wrong size for extra data
uk: Помилковий розмір додаткових даних

en: While writing extra data file '%s':
uk: Під час записування файла додаткових даних «%s»:

en: Extra data %s missing in detached metadata
uk: У від’єднаних метаданих немає додаткових даних %s

en: apply_extra script failed, exit status %d
uk: Помилка скрипту apply_extra, стан виходу %d

note: Translators: The placeholder is for an app ref.
en: Installing %s is not allowed by the policy set by your administrator
uk: Встановлення %s заборонено правилами, які встановлено адміністратором вашої системи

en: While trying to resolve ref %s:
uk: Під час спроби визначити посилання %s:

en: %s is not available
uk: %s недоступний

en: %s commit %s already installed
uk: %s, внесок %s вже встановлено

en: Can't create deploy directory
uk: Не вдалося створити каталог розгортання

en: Failed to read commit %s:
uk: Не вдалося прочитати внесок %s:

en: While trying to checkout %s into %s:
uk: Під час спроби вивантаження %s до %s:

en: While trying to checkout metadata subpath:
uk: Під час спроби вивантаження підшляху метаданих:

en: While trying to checkout subpath ‘%s’:
uk: Під час спроби отримати підлеглий шлях «%s»:

en: While trying to remove existing extra dir:
uk: Під час спроби вилучення наявного додаткового каталогу:

en: While trying to apply extra data:
uk: Під час спроби застосування додаткових даних:

en: Invalid commit ref %s:
uk: Некоректне посилання на внесок %s:

en: Deployed ref %s does not match commit (%s)
uk: Розміщене джерело %s не відповідає внеску (%s)

en: Deployed ref %s branch does not match commit (%s)
uk: Гілка розміщеного посилання %s не відповідає внеску (%s)

en: %s branch %s already installed
uk: Гілку %s %s вже встановлено

en: Could not unmount revokefs-fuse filesystem at %s:
uk: Не вдалося демонтувати файлову систему revokefs-fuse у %s:

en: This version of %s is already installed
uk: Цю версію %s вже встановлено

en: Can't change remote during bundle install
uk: Не можна змінювати сховище під час встановлення пакунка

en: Can't update to a specific commit without root permissions
uk: Не вдалося оновитися до вказаного внеску без прав доступу root

en: Can't remove %s, it is needed for: %s
uk: Не вдалося вилучити %s: цей запис потрібен для %s

en: %s branch %s is not installed
uk: %s, гілка %s не встановлено

en: %s commit %s not installed
uk: %s, внесок %s не встановлено

en: Pruning repo failed: %s
uk: Не вдалося спорожнити сховище: %s

en: Failed to load filter '%s'
uk: Не вдалося завантажити фільтр «%s»

en: Failed to parse filter '%s'
uk: Не вдалося обробити фільтр «%s»

en: Failed to write summary cache:
uk: Не вдалося записати кеш резюме:

en: No oci summary cached for remote '%s'
uk: У кеші немає резюме oci для віддаленого сховища «%s»

en: No cached summary for remote '%s'
uk: Немає кешованого резюме для віддаленого сховища «%s»

en: Invalid checksum for indexed summary %s read from %s
uk: Некоректна контрольна сума для індексованого резюме %s, яке прочитано з %s

en: Remote listing for %s not available; server has no summary file. Check the URL passed to remote-add was valid.
uk: Список віддалених сховищ для %s є недоступним. На сервері немає файла резюме. Перевірте, чи правильно вказано адресу, яку передано remote-add.

en: Invalid checksum for indexed summary %s for remote '%s'
uk: Некоректна контрольна сума для індексованого резюме %s для віддаленого сховища «%s»

en: Multiple branches available for %s, you must specify one of:
uk: Доступними є декілька гілок %s, вам слід вказати одне з таких значень:

en: Nothing matches %s
uk: Немає відповідників %s

en: Can't find ref %s%s%s%s%s
uk: Не вдалося знайти посилання %s%s%s%s%s

en: Error searching remote %s: %s
uk: Помилка під час пошуку у віддаленому сховищі %s: %s

en: Error searching local repository: %s
uk: Помилка під час пошуку у локальному сховищі: %s

en: %s/%s/%s not installed
uk: %s/%s/%s не встановлено

en: Could not find installation %s
uk: Не вдалося знайти встановлення %s

en: Invalid file format, no %s group
uk: Некоректний формат файла, немає групи %s

en: Invalid version %s, only 1 supported
uk: Некоректна версія %s, передбачено підтримку лише версії 1

en: Invalid file format, no %s specified
uk: Некоректний формат файла, не вказано %s

note: Check some minimal size so we don't get crap
en: Invalid file format, gpg key invalid
uk: Некоректний формат файла, ключ gpg є некоректним

en: Collection ID requires GPG key to be provided
uk: Визначення ідентифікатора збірки потребує надання ключа GPG

en: Runtime %s, branch %s is already installed
uk: Середовище виконання %s, гілка %s вже встановлено

en: App %s, branch %s is already installed
uk: Програму %s, гілка %s вже встановлено

en: Can't remove remote '%s' with installed ref %s (at least)
uk: Неможливо вилучити віддалене сховище «%s», оскільки (принаймні) встановлено сховище %s

en: Invalid character '/' in remote name: %s
uk: Некоректний символ, «/», у назві віддаленого сховища: %s

en: No configuration for remote %s specified
uk: Не вказано налаштувань для віддаленого сховища %s

en: Skipping deletion of mirror ref (%s, %s)…
uk: Пропускаємо вилучення посилання на дзеркало (%s, %s)…

en: Empty string is not a number
uk: Порожній рядок не є числом

en: “%s” is not an unsigned number
uk: «%s» не є додатним числом

en: Number “%s” is out of bounds [%s, %s]
uk: Число «%s» не належить до діапазону [%s, %s]

en: Image is not a manifest
uk: Образ не є маніфестом

en: Ref '%s' not found in registry
uk: Посилання «%s» немає у реєстрі

en: Multiple images in registry, specify a ref with --ref
uk: У реєстрі декілька образів, вкажіть посилання за допомогою --ref

en: Ref %s not installed
uk: Сховище %s не встановлено

en: App %s not installed
uk: Програму %s не встановлено

en: Remote '%s' already exists
uk: Запис віддаленого сховища «%s» вже існує

en: As requested, %s was only pulled, but not installed
uk: Як і було наказано, лише отримали %s, без встановлення

en: Unable to create directory %s
uk: Не вдалося створити каталог %s

en: Unable to lock %s
uk: Не вдалося заблокувати %s

en: Unable to create temporary directory in %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог у %s

en: Unable to create file %s
uk: Не вдалося створити файл %s

en: Unable to update symbolic link %s/%s
uk: Не вдалося оновити символічне посилання %s/%s

en: Only Bearer authentication supported
uk: Передбачено підтримку лише розпізнавання Bearer

en: Only realm in authentication request
uk: У запиті щодо розпізнавання вказано лише область

en: Invalid realm in authentication request
uk: У запиті щодо розпізнавання вказано некоректну область

en: Authorization failed: %s
uk: Помилка під час спроби уповноваження: %s

en: Authorization failed
uk: Помилка при авторизації

en: Unexpected response status %d when requesting token: %s
uk: Неочікуваний стан відповіді %d під час надсилання запиту щодо ключа: %s

en: Invalid authentication request response
uk: Некоректне відповідь на запит щодо розпізнавання

en: Invalid delta file format
uk: Некоректне форматування файла різниці

en: Invalid OCI image config
uk: Некоректне налаштування образу OCI

en: Wrong layer checksum, expected %s, was %s
uk: Помилкова контрольна сума шару, мало бути %s, маємо %s

en: No ref specified for OCI image %s
uk: Не вказано сховища для образу OCI %s

en: Wrong ref (%s) specified for OCI image %s, expected %s
uk: Вказано помилкове сховище (%s) для образу OCI %s, мало бути %s

en: Downloading metadata: %u/(estimating) %s
uk: Отримуємо метадані: %u/(оцінка) %s

en: Downloading: %s/%s
uk: Отримуємо: %s/%s

en: Downloading extra data: %s/%s
uk: Отримуємо додаткові дані: %s з %s

en: Downloading files: %d/%d %s
uk: Отримуємо файли: %d з %d %s

en: Name can't be empty
uk: Назва не може бути порожньою

en: Name can't be longer than 255 characters
uk: Назва не може бути довшою за 255 символів

en: Name can't start with a period
uk: Назва не може починатися з крапки

en: Name can't start with %c
uk: Назва не може починатися з %c

en: Name can't end with a period
uk: Назва не може завершуватися крапкою

en: Only last name segment can contain -
uk: Містити «-» може лише останній сегмент назви

en: Name segment can't start with %c
uk: Назва сегмента не може починатися з %c

en: Name can't contain %c
uk: Назва не може містити %c

en: Names must contain at least 2 periods
uk: У назві має бути принаймні 2 крапки

en: Arch can't be empty
uk: Архітектура не може бути порожньою

en: Arch can't contain %c
uk: Архітектура не може містити %c

en: Branch can't be empty
uk: Гілка не може бути порожньою

en: Branch can't start with %c
uk: Гілка не може починатися з %c

en: Branch can't contain %c
uk: Гілка не може містити %c

en: Ref too long
uk: Посилання є надто довгим

en: Invalid remote name
uk: Некоректна назва віддаленого сховища

en: %s is not application or runtime
uk: %s не є програмою або середовищем виконання

en: Wrong number of components in %s
uk: Помилкова кількість компонентів у %s

en: Invalid name %.*s: %s
uk: Некоректна назва %.*s: %s

en: Invalid arch: %.*s: %s
uk: Некоректна архітектура: %.*s: %s

en: Invalid name %s: %s
uk: Некоректна назва %s: %s

en: Invalid arch: %s: %s
uk: Некоректна архітектура: %s: %s

en: Invalid branch: %s: %s
uk: Некоректна гілка: %s: %s

en: Wrong number of components in partial ref %s
uk: Помилкова кількість компонентів у частковому посиланні %s

en:  development platform
uk:  платформа для розробки

en:  platform
uk:  платформа

en:  application base
uk:  основа для програм

en:  debug symbols
uk:  дані для діагностики

en:  sourcecode
uk:  початковий код

en:  translations
uk:  переклади

en:  docs
uk:  документація

en: Invalid id %s: %s
uk: Некоректний ідентифікатор %s: %s

en: Bad remote name: %s
uk: Помилкова назва віддаленого сховища: %s

en: GPG verification must be enabled when a collection ID is set
uk: Якщо встановлено ідентифікатор збірки, має бути увімкнено перевірку за GPG

en: No extra data sources
uk: Немає джерел додаткових даних

en: Invalid %s: Missing group ‘%s’
uk: Некоректний %s: пропущено групу «%s»

en: Invalid %s: Missing key ‘%s’
uk: Некоректний %s: пропущено ключ «%s»

en: Invalid gpg key
uk: Некоректний ключ gpg

en: Error copying 64x64 icon for component %s: %s
uk: Помилка під час копіювання піктограми 64x64 для компонента %s: %s

en: Error copying 128x128 icon for component %s: %s
uk: Помилка під час копіювання піктограми 128x128 для компонента %s: %s

en: %s is end-of-life, ignoring for appstream
uk: Строк підтримки %s минув, ігноруємо для appstream

en: No appstream data for %s: %s
uk: Немає даних appstream для %s: %s

en: Invalid bundle, no ref in metadata
uk: Некоректний пакунок, немає сховища у метаданих

en: Collection ‘%s’ of bundle doesn’t match collection ‘%s’ of remote
uk: Збірка «%s» пакунка не відповідає збірці «%s» віддаленого сховища

en: Metadata in header and app are inconsistent
uk: Метадані у заголовку і програмі є несумісними

en: No systemd user session available, cgroups not available
uk: Немає доступного сеансу користувача systemd, cgroups є недоступними

en: Unable to allocate instance id
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті ідентифікатор екземпляра

en: Failed to open flatpak-info file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл flatpak-info: %s

en: Failed to open bwrapinfo.json file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл bwrapinfo.json: %s

en: Failed to write to instance id fd: %s
uk: Не вдалося записати дескриптор файла до ідентифікатора екземпляра: %s

en: Initialize seccomp failed
uk: Не вдалося ініціалізувати seccomp

en: Failed to add architecture to seccomp filter: %s
uk: Не вдалося додати архітектуру до фільтра seccomp: %s

en: Failed to add multiarch architecture to seccomp filter: %s
uk: Не вдалося додати архітектуру multiarch до фільтра seccomp: %s

en: Failed to block syscall %d: %s
uk: Не вдалося заблокувати системний виклик %d: %s

en: Failed to export bpf: %s
uk: Не вдалося експортувати bpf: %s

en: Failed to open ‘%s’
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: ldconfig failed, exit status %d
uk: Помилка ldconfig, стан виходу %d

en: Can't open generated ld.so.cache
uk: Не вдалося відкрити створений ld.so.cache

note: Translators: The placeholder is for an app ref.
en: Running %s is not allowed by the policy set by your administrator
uk: Запуск %s заборонено правилами, які встановлено адміністратором вашої системи

en: "flatpak run" is not intended to be run as `sudo flatpak run`. Use `sudo -i` or `su -l` instead and invoke "flatpak run" from inside the new shell.
uk: «flatpak run» не призначено для запуску як «sudo flatpak run», скористайтеся замість цього «sudo -i» або «su -l» і викличте «flatpak run» з нової командної оболонки

en: Failed to migrate from %s: %s
uk: Не вдалося перенести з %s: %s

en: Failed to migrate old app data directory %s to new name %s: %s
uk: Не вдалося перенести каталог даних старої програми %s до нового %s: %s

en: Failed to create symlink while migrating %s: %s
uk: Не вдалося створити символічне посилання під час перенесення %s: %s

en: Failed to open app info file
uk: Не вдалося відкрити файл інформації щодо програми

en: Unable to create sync pipe
uk: Не вдалося створити канал синхронізації

en: Failed to sync with dbus proxy
uk: Не вдалося виконати синхронізацію із проміжним D-Bus

en: Warning: Problem looking for related refs: %s
uk: Попередження: проблема під час пошуку пов’язаних посилань: %s

en: The application %s requires the runtime %s which was not found
uk: Програма %s потребує середовища виконання %s, яке не знайдено

en: The application %s requires the runtime %s which is not installed
uk: Програма %s потребує середовища виконання %s, яке не встановлено

en: Can't uninstall %s which is needed by %s
uk: Не вдалося вилучити %s, оскільки цей запис потрібен для %s

en: Remote %s disabled, ignoring %s update
uk: Сховище %s вимкнено, ігноруємо оновлення %s

en: %s is already installed
uk: %s вже встановлено

en: %s is already installed from remote %s
uk: %s вже встановлено із віддаленого сховища %s

en: Invalid .flatpakref: %s
uk: Некоректний .flatpakref: %s

en: Error updating remote metadata for '%s': %s
uk: Помилка під час оновлення метаданих сховища для «%s»: %s

en: Warning: Treating remote fetch error as non-fatal since %s is already installed: %s
uk: Попередження: вважаємо помилку отримання даних віддаленого сховища некритичною, оскільки %s вже встановлено: %s

en: No authenticator installed for remote '%s'
uk: Не встановлено засобу розпізнавання для віддаленого сховища «%s»

en: Failed to get tokens for ref: %s
uk: Не вдалося отримати ключі для посилання: %s

en: Failed to get tokens for ref
uk: Не вдалося отримати ключі для посилання

en: Ref %s from %s matches more than one transaction operation
uk: Посилання %s з %s відповідає декількома діям з перенесення

en: any remote
uk: будь-яке віддалене сховище

en: No transaction operation found for ref %s from %s
uk: Не знайдено операції для посилання %s з %s

en: Flatpakrepo URL %s not file, HTTP or HTTPS
uk: Адреса Flatpakrepo %s не є ні файлом, ні адресою HTTP, ні адресою HTTPS

en: Can't load dependent file %s:
uk: Не вдалося завантажити залежний файл %s:

en: Invalid .flatpakrepo: %s
uk: Некоректний .flatpakrepo: %s

en: Transaction already executed
uk: Операцію вже виконано

en: Refusing to operate on a user installation as root! This can lead to incorrect file ownership and permission errors.
uk: Дії від імені root у каталогах звичайного користувача не виконуватимуться! Виконання таких дій може призвести до помилок у визначенні власника об'єктів та прав доступу.

en: Aborted by user
uk: Перервано користувачем

en: Skipping %s due to previous error
uk: Пропускаємо %s через попередню помилку

en: Aborted due to failure (%s)
uk: Перервано через критичну помилку (%s)

en: Invalid %-encoding in URI
uk: Некоректне %-eкодування в адресі

en: Illegal character in URI
uk: Некоректний символ в адресі

en: Non-UTF-8 characters in URI
uk: Символи поза UTF-8 в адресі

en: Invalid IPv6 address ‘%.*s’ in URI
uk: Некоректна IPv6-адреса «%.*s» в адресі

en: Illegal encoded IP address ‘%.*s’ in URI
uk: Помилкове кодування IP-адреси «%.*s» в адресі

en: Illegal internationalized hostname ‘%.*s’ in URI
uk: Назва вузла із некоректними символами «%.*s» у адресі

en: Could not parse port ‘%.*s’ in URI
uk: Не вдалося обробити запис порту «%.*s» в адресі

en: Port ‘%.*s’ in URI is out of range
uk: Порт «%.*s» в адресі не належить до припустимого діапазону

en: URI is not absolute, and no base URI was provided
uk: Адреса не є абсолютною, і не вказано базової адреси

en: Glob can't match apps
uk: Вираз-замінник не може відповідати програмам

en: Empty glob
uk: Порожній вираз-замінник

en: Too many segments in glob
uk: Забагато аргументів у виразі-заміннику

en: Invalid glob character '%c'
uk: Некоректний символ у виразі-заміннику, «%c»

en: Missing glob on line %d
uk: Пропущено вираз-замінник у рядку %d

en: Trailing text on line %d
uk: Зайвий текст наприкінці рядка %d

en: on line %d
uk: у рядку %d

en: Unexpected word '%s' on line %d
uk: Неочікуване слово «%s» у рядку %d

en: Invalid require-flatpak argument %s
uk: Некоректний аргумент require-flatpak, %s

en: %s needs a later flatpak version (%s)
uk: %s потребує новішої версії flatpak (%s)

en: Not a oci remote, missing summary.xa.oci-repository
uk: Не є віддаленим сховищем oci, не вистачає summary.xa.oci-repository

en: Not a OCI remote
uk: Не є віддаленим сховищем OCI

en: Invalid token
uk: Некоректний ключ

en: No portal support found
uk: Не виявлено підтримки порталу

en: Deny
uk: Заборонити

en: Update
uk: Оновлення

en: Update %s?
uk: Оновити %s?

en: The application wants to update itself.
uk: Програма хоче оновити саму себе.

en: Update access can be changed any time from the privacy settings.
uk: Параметри доступу до оновлення може бути будь-коли змінено за допомогою налаштувань конфіденційності.

en: Application update not allowed
uk: Оновлення програми заборонено

en: Self update not supported, new version requires new permissions
uk: Підтримки самостійного оновлення не передбачено. Нова версія потребує нових прав доступу.

en: Update ended unexpectedly
uk: Результати оновлення є неочікуваними

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed application
uk: Встановлення підписаної програми

en: Authentication is required to install software
uk: Для встановлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed runtime
uk: Встановлення підписаного середовища виконання

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update an app as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed application
uk: Оновлення підписаної програми

en: Authentication is required to update software
uk: Для оновлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update a runtime as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed runtime
uk: Оновлення підписаного середовища виконання

note: SECURITY: - Normal users do not need authentication to update metadata from signed repositories.
en: Update remote metadata
uk: Оновити віддалені метадані

en: Authentication is required to update remote info
uk: Для оновлення даних віддаленого сховища слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users do not need authentication to modify the OSTree repository - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to modify repos without authenticating.
en: Update system repository
uk: Оновлення загальносистемного сховища

en: Authentication is required to modify a system repository
uk: Для внесення змін до загальносистемного сховища слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide.
en: Install bundle
uk: Встановити пакунок

en: Authentication is required to install software from $(path)
uk: Для встановлення програмного забезпечення з $(path) слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to uninstall software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to uninstall without authenticating.
en: Uninstall runtime
uk: Вилучення середовища виконання

en: Authentication is required to uninstall software
uk: Для вилучення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to uninstall software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to uninstall without authenticating.
en: Uninstall app
uk: Вилучити програму

en: Authentication is required to uninstall $(ref)
uk: Для вилучення $(ref) слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to configure system-wide software repositories.
en: Configure Remote
uk: Налаштовування сховищ

en: Authentication is required to configure software repositories
uk: Для налаштовування сховищ програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to configure the system-wide Flatpak installation.
en: Configure
uk: Налаштувати

en: Authentication is required to configure software installation
uk: Для налаштовування встановлення програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update appstream data as it will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update appstream
uk: Оновлення appstream

en: Authentication is required to update information about software
uk: Для оновлення даних щодо програмного забезпечення слід пройти розпізнавання

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update metadata as it will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update metadata
uk: Оновлення метаданих

en: Authentication is required to update metadata
uk: Для оновлення метаданих слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to install software which is restricted by your parental controls policy
uk: Для встановлення програмного забезпечення, доступ до якого обмежено вашими правилами батьківського контролю, слід пройти розпізнавання
