flatpak master - en to cs translation catalogue (1104 entries)

en: Export runtime instead of app
cs: Exportovat prostředí namísto aplikace

en: Arch to bundle for
cs: Architektura, pro kterou se má vytvořit balík

en: ARCH
cs: ARCHITEKTURA

en: Add GPG key from FILE (- for stdin)
cs: Přidat klíč GPG ze SOUBORU (- pro standardní vstup)

en: FILE
cs: SOUBOR

en: GPG Key ID to sign the OCI image with
cs: ID klíče GPG pro podepsání OCI obrazu

en: KEY-ID
cs: KLÍČ-ID

en: GPG Homedir to use when looking for keyrings
cs: Domovský adresář pro použití při hledání klíčenek

en: HOMEDIR
cs: DOMOVSKÝ_ADRESÁŘ

en: OSTree commit to create a delta bundle from
cs: OSTree commit pro vytvoření delta bundle

en: Export oci image instead of flatpak bundle
cs: Exportovat oci obraz namísto flatpak balíku

en: LOCATION FILENAME NAME [BRANCH] - Create a single file bundle from a local repository
cs: UMÍSTĚNÍ NÁZEV_SOUBORU NÁZEV [VĚTEV] - Vytvořit jeden soubor balíku z místního repozitáře

en: LOCATION, FILENAME and NAME must be specified
cs: UMÍSTĚNÍ, NÁZEV_SOUBORU A NÁZEV musí být určeny

en: Too many arguments
cs: Příliš mnoho parametrů

en: '%s' is not a valid repository
cs: „%s“ není platným repozitářem

en: '%s' is not a valid repository:
cs: „%s“ není platným repozitářem:

en: '%s' is not a valid name: %s
cs: „%s“ není platným názvem: %s

en: '%s' is not a valid branch name: %s
cs: „%s“ není platným názvem větve: %s

en: '%s' is not a valid filename
cs: „%s“ není platným názvem souboru

en: Make destination readonly
cs: Udělat cíl pouze pro čtení

en: Add bind mount
cs: Přidat vázané připojení

en: DEST=SRC
cs: CÍL=ZDROJ

en: Start build in this directory
cs: Spustit sestavení v tomto adresáři

en: DIR
cs: ADRESÁŘ

en: Where to look for custom sdk dir (defaults to 'usr')
cs: Kde hledat adresář s upraveným sdk (výchozí je „usr“)

en: Use alternative file for the metadata
cs: Použít alternativní soubor pro metadata

en: Kill processes when the parent process dies
cs: Zabít procesy v případě, že rodičovský proces zemře

en: Export application homedir directory to build
cs: Exportovat domovský adresář aplikace do sestavení

en: Log session bus calls
cs: Zaznamenávat volání sběrnice sezení

en: Log system bus calls
cs: Zaznamenávat volání systémové sběrnice

en: DIRECTORY [COMMAND [ARGUMENT…]] - Build in directory
cs: ADRESÁŘ [PŘÍKAZ [ARGUMENT…]] - Sestavit v adresáři

en: DIRECTORY must be specified
cs: ADRESÁŘ musí být určen

en: Build directory %s not initialized, use flatpak build-init
cs: Adresář sestavení %s neinicializován, použijte flatpak build-init

en: metadata invalid, not application or runtime
cs: neplatná metadata, není aplikace nebo prostředí

en: Unable to start app
cs: Nelze spustit aplikaci

en: Source repo dir
cs: Adresář pro zdrojový repozitář

en: SRC-REPO
cs: ZDROJ-REPOZITÁŘ

en: Source repo ref
cs: Ref pro zdrojový repozitář

en: SRC-REF
cs: ZDROJ-REF

en: One line subject
cs: Předmět na jeden řádek

en: SUBJECT
cs: PŘEDMĚT

en: Full description
cs: Úplný popis

en: BODY
cs: TĚLO

en: Update the appstream branch
cs: Aktualizovat appstream větev

en: Don't update the summary
cs: Neaktualizovat shrnutí

en: GPG Key ID to sign the commit with
cs: ID klíče GPG pro podepsání commitu

en: Mark build as end-of-life
cs: Označit sestavení jako end-of-life

en: REASON
cs: DŮVOD

en: Mark refs matching the OLDID prefix as end-of-life, to be replaced with the given NEWID
cs: Označit refy odpovídající předponě OLDID jako end-of-life, k nahrazení daným NEWID

en: Set type of token needed to install this commit
cs: Nastavit typ tokenu požadovaného k instalaci tohoto commitu

en: VAL
cs: HODNOTA

en: Override the timestamp of the commit (NOW for current time)
cs: Přepsat časovou značku commitu (NOW pro aktuální čas)

en: Don't generate a summary index
cs: Negenerovat index shrnutí

en: DST-REPO [DST-REF…] - Make a new commit from existing commits
cs: CÍL-REPO [CÍL-REF…] - Vytvořit nový commit z existujících commitů

en: DST-REPO must be specified
cs: CÍL-REPO musí být určeno

en: If --src-repo is not specified, exactly one destination ref must be specified
cs: Pokud není --src-repo určeno, musí být určen přesně jeden cílový ref

en: If --src-ref is specified, exactly one destination ref must be specified
cs: Pokud je --src-ref určeno, musí být určen přesně jeden cílový ref

en: Either --src-repo or --src-ref must be specified
cs: Buď --src-repo nebo --src-ref musí být určeno

en: Invalid argument format of use  --end-of-life-rebase=OLDID=NEWID
cs: Neplatný formát parametrů použití  --end-of-life-rebase=OLDID=NEWID

en: Invalid name %s in --end-of-life-rebase
cs: Neplatný název %s v --end-of-life-rebase

en: Could not parse '%s'
cs: Nelze zpracovat „%s“

en: %s: no change
cs: %s: žádná změna

en: Architecture to export for (must be host compatible)
cs: Architektura, pro kterou exportovat (musí být kompatibilní s hostitelem)

en: Use alternative directory for the files
cs: Použít alternativní adresář pro soubory

en: SUBDIR
cs: PODADRESÁŘ

en: Files to exclude
cs: Soubory k vyloučení

en: PATTERN
cs: VZOR

en: Excluded files to include
cs: Vyloučené soubory k zahrnutí

en: Mark build as end-of-life, to be replaced with the given ID
cs: Označit sestavení jako end-of-life, k nahrazení daným ID

en: Override the timestamp of the commit
cs: Přepsat časovou značku commitu

en: Collection ID
cs: ID kolekce

en: Invalid uri type %s, only http/https supported
cs: Neplatný typ uri %s, pouze http/https jsou podporovány

en: No slashes allowed in extra data name
cs: V názvu souboru dodatečných dat nejsou povolena lomítka

en: Invalid format for sha256 checksum: '%s'
cs: Neplatný formát pro kontrolní součet sha256: „%s“

en: Extra data sizes of zero not supported
cs: Dodatečná data s nulovou velikostí nejsou podporována

en: LOCATION DIRECTORY [BRANCH] - Create a repository from a build directory
cs: UMÍSTĚNÍ ADRESÁŘ [VĚTEV] - Vytvořit repozitář z adresáře sestavení

en: LOCATION and DIRECTORY must be specified
cs: UMÍSTĚNÍ a ADRESÁŘ musí být určeny

en: ‘%s’ is not a valid collection ID: %s
cs: „%s“ není platným ID kolekce: %s

en: No name specified in the metadata
cs: Není určen žádný název v metadatech

en: Metadata Total: %u
cs: Celková metadata: %u

en: Metadata Written: %u
cs: Zapsaná metadata: %u

en: Content Total: %u
cs: Celkový obsah: %u

en: Content Written: %u
cs: Zapsaný obsah: %u

en: Content Bytes Written:
cs: Zapsáno bajtů obsahu:

en: Command to set
cs: Příkaz, který se má nastavit

en: COMMAND
cs: PŘÍKAZ

en: Flatpak version to require
cs: Požadovaná verze flatpaku

en: Don't process exports
cs: Nezpracovat exporty

en: Extra data info
cs: Informace o dodatečných údajích

en: NAME=VARIABLE[=VALUE]
cs: NÁZEV=PROMĚNNÁ[=HODNOTA]

en: NAME
cs: NÁZEV

en: Set extension priority (only for extensions)
cs: Nastavit prioritu rozšíření (pouze pro rozšíření)

en: VALUE
cs: HODNOTA

en: Change the sdk used for the app
cs: Změnit sdk použité pro aplikaci

en: Change the runtime used for the app
cs: Změnit prostředí použité pro aplikaci

en: RUNTIME
cs: PROSTŘEDÍ

en: Set generic metadata option
cs: Nastavit generickou volbu metadat

en: GROUP=KEY[=VALUE]
cs: SKUPINA=KLÍČ[=HODNOTA]

en: Don't inherit permissions from runtime
cs: Nedědit oprávnění z prostředí

en: Not exporting %s, wrong extension
cs: Neexportuje se %s, neplatné rozšíření

en: Not exporting %s, non-allowed export filename
cs: Neexportuje se %s, nepovolený název export souboru

en: Exporting %s
cs: Exportuje se %s

en: More than one executable found
cs: Nalezen více než jeden spustitelný soubor

en: Using %s as command
cs: Používá se %s jako příkaz

en: No executable found
cs: Nenalezen žádný spustitelný soubor

en: Invalid --require-version argument: %s
cs: Neplatný --require-version argument: %s

en: Invalid extension name %s
cs: Neplatný název rozšíření %s

en: DIRECTORY - Finalize a build directory
cs: ADRESÁŘ - Dokončit adresář sestavení

en: Build directory %s not initialized
cs: Adresář sestavení %s není inicializován

en: Build directory %s already finalized
cs: Adresář sestavení %s je již uzavřen

en: Please review the exported files and the metadata
cs: Zkontrolujte prosím exportované soubory a metadata

en: Import oci image instead of flatpak bundle
cs: Importovat oci obraz namísto flatpak balíku

en: Importing %s (%s)
cs: Importuje se %s (%s)

en: LOCATION FILENAME - Import a file bundle into a local repository
cs: UMÍSTĚNÍ NÁZEV_SOUBORU - Importovat soubor balíku do místního repozitáře

en: LOCATION and FILENAME must be specified
cs: UMÍSTĚNÍ a NÁZEV_SOUBORU musí být určeny

en: Arch to use
cs: Architektura, která se má použít

en: APP
cs: APLIKACE

en: Specify version for --base
cs: Určit verzi pro --base

en: VERSION
cs: VERZE

en: Include this base extension
cs: Zahrnout toto základní rozšíření

en: EXTENSION
cs: ROZŠÍŘENÍ

en: Extension tag to use if building extension
cs: Tag rozšíření, který je použit při sestavování rozšíření

en: EXTENSION_TAG
cs: TAG_ROZŠÍŘENÍ

en: Initialize /usr with a writable copy of the sdk
cs: Inicializovat /usr se zapisovatelnou kopií sdk

en: Specify the build type (app, runtime, extension)
cs: Určit typ sestavení (aplikace, prostředí, rozšíření)

en: TYPE
cs: TYP

en: Add a tag
cs: Přidat značku

en: TAG
cs: ZNAČKA

en: Include this sdk extension in /usr
cs: Zahrnout toto rozšíření sdk v /usr

en: Where to store sdk (defaults to 'usr')
cs: Kam uložit sdk (výchozí je „usr“)

en: Re-initialize the sdk/var
cs: Znovu inicializovat sdk/var

en: Requested extension %s/%s/%s is only partially installed
cs: Požadované rozšíření %s/%s/%s je nainstalováno pouze částečně

en: Requested extension %s/%s/%s not installed
cs: Požadované rozšíření %s/%s/%s není nainstalováno

en: DIRECTORY APPNAME SDK RUNTIME [BRANCH] - Initialize a directory for building
cs: ADRESÁŘ NÁZEV_APLIKACE SDK PROSTŘEDÍ [VĚTEV] - Inicializovat adresář k sestavování

en: RUNTIME must be specified
cs: PROSTŘEDÍ musí byť určeno

en: '%s' is not a valid build type name, use app, runtime or extension
cs: „%s“ není platným názvem typu sestavení, použijte app, runtime nebo extension

en: '%s' is not a valid application name: %s
cs: „%s“ není platným názvem aplikace: %s

en: Build directory %s already initialized
cs: Adresář sestavení %s je již inicializován

en: Arch to install for
cs: Architektura, pro kterou se má instalovat

en: Look for runtime with the specified name
cs: Hledat prostředí s určeným názvem

en: LOCATION [ID [BRANCH]] - Sign an application or runtime
cs: UMÍSTĚNÍ [ID [VĚTEV]] - Podepsat aplikaci nebo prostředí

en: LOCATION must be specified
cs: UMÍSTĚNÍ musí být určeno

en: No gpg key ids specified
cs: Žádné id klíče gpg určeny

en: Redirect this repo to a new URL
cs: Přesměrovat tento repozitář na novou URL

en: A nice name to use for this repository
cs: Hezký název, který bude použit pro tento repozitář

en: TITLE
cs: JMÉNO

en: A one-line comment for this repository
cs: Jednořádkový komentář pro tento repozitář

en: COMMENT
cs: KOMENTÁŘ

en: A full-paragraph description for this repository
cs: Popis v celém odstavci pro tento repozitář

en: DESCRIPTION
cs: POPIS

en: URL for a website for this repository
cs: URL pro webovou stránku pro tento repozitář

en: URL for an icon for this repository
cs: URL pro ikonu pro tento repozitář

en: Default branch to use for this repository
cs: Výchozí větev pro použití s tímto vzdáleným repozitářem

en: BRANCH
cs: VĚTEV

en: COLLECTION-ID
cs: ID-KOLEKCE

en: Name of authenticator for this repository
cs: Název autentikátoru pro tento repozitář

en: Autoinstall authenticator for this repository
cs: Automaticky instalovat autentikátor pro tento repozitář

en: Don't autoinstall authenticator for this repository
cs: Neinstalovat automaticky autentikátor pro tento repozitář

en: Authenticator option
cs: Volba autentikátoru

en: KEY=VALUE
cs: KLÍČ=HODNOTA

en: Import new default GPG public key from FILE
cs: Importovat nový výchozí veřejný klíč GPG ze SOUBORU

en: GPG Key ID to sign the summary with
cs: ID klíče GPG pro podepsání shrnutí

en: Generate delta files
cs: Generovat delta soubory

en: Don't update the appstream branch
cs: Neaktualizovat appstream větev

en: NUM-JOBS
cs: POČET-ÚLOHY

en: DEPTH
cs: HLOUBKA

en: Generating delta: %s (%.10s)
cs: Generování delta souboru: %s (%.10s)

en: Generating delta: %s (%.10s-%.10s)
cs: Generování delta souboru: %s (%.10s-%.10s)

en: Failed to generate delta %s (%.10s):
cs: Selhalo generování delta souboru %s (%.10s):

en: Failed to generate delta %s (%.10s-%.10s):
cs: Selhalo generování delta souboru %s (%.10s-%.10s):

en: LOCATION - Update repository metadata
cs: UMÍSTĚNÍ - Aktualizovat metadata repozitáře

en: Updating appstream branch
cs: Aktualizace appstream větve

en: Updating summary
cs: Aktualizace shrnutí

en: Total objects: %u
cs: Celkový počet objektů: %u

en: No unreachable objects
cs: Žádné nedostupné objekty

en: Deleted %u objects, %s freed
cs: Odstraněno %u objektů, %s uvolněno

en: List configuration keys and values
cs: Vypsat konfigurační klíče a hodnoty

en: Get configuration for KEY
cs: Získat konfiguraci pro KLÍČ

en: Set configuration for KEY to VALUE
cs: Nastavit konfiguraci pro KLÍČ na HODNOTU

en: Unset configuration for KEY
cs: Zrušit konfiguraci pro KLÍČ

en: '%s' does not look like a language/locale code
cs: „%s“ nevypadá jako jazykový/locale kód

en: '%s' does not look like a language code
cs: „%s“ nevypadá jako jazykový kód

en: Unknown configure key '%s'
cs: Neznámý konfigurační klíč „%s“

en: Too many arguments for --list
cs: Příliš mnoho parametrů pro --list

en: You must specify KEY
cs: Musíte určit KLÍČ

en: Too many arguments for --get
cs: Příliš mnoho parametrů pro --get

en: You must specify KEY and VALUE
cs: Musíte určit KLÍČ a HODNOTU

en: Too many arguments for --set
cs: Příliš mnoho parametrů pro --set

en: Too many arguments for --unset
cs: Příliš mnoho parametrů pro --unset

en: [KEY [VALUE]] - Manage configuration
cs: [KLÍČ [HODNOTA]] - Spravovat konfiguraci

en: Can only use one of --list, --get, --set or --unset
cs: Můžete určit pouze jedno z --list, --get, --set nebo --unset

en: Must specify one of --list, --get, --set or --unset
cs: Musíte určit jedno z --list, --get, --set nebo --unset

en: Look for app with the specified name
cs: Hledat aplikaci s určeným názvem

en: Arch to copy
cs: Architektura, která se má kopírovat

en: DEST
cs: CÍL

en: Allow partial commits in the created repo
cs: Povolit částečné commity ve vytvořeném repozitáři

en: Warning: Related ref ‘%s’ is partially installed. Use --allow-partial to suppress this message.
cs: Varování: Související ref „%s“ je částečně nainstalován. Pro potlačení této zprávy použijte --allow-partial.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because it is not installed.
cs: Varování: Vynechává se související ref „%s“, protože není nainstalován.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because its remote ‘%s’ does not have a collection ID set.
cs: Varování: Vynechává se související ref „%s“, protože jeho vzdálený repozitář „%s“ nemá nastaveno ID kolekce.

en: Warning: Omitting related ref ‘%s’ because it's extra-data.
cs: Varování: Vynechává se související ref „%s“, protože se jedná o extra-data.

en: Remote ‘%s’ does not have a collection ID set, which is required for P2P distribution of ‘%s’.
cs: Vzdálený repozitář „%s“ nemá nastaveno ID kolekce, které je povinné pro P2P distribuci „%s“.

en: Warning: Omitting ref ‘%s’ (runtime of ‘%s’) because it's extra-data.
cs: Varování: Vynechává se ref „%s“ (prostředí „%s“), protože se jedná o extra-data.

en: MOUNT-PATH [REF…] - Copy apps or runtimes onto removable media
cs: CESTA-PŘIPOJENÍ [REF…] - Kopírovat aplikace a/nebo prostředí na vyměnitelné médium

en: MOUNT-PATH and REF must be specified
cs: CESTA-PŘIPOJENÍ a REF musí být určeny

en: Ref ‘%s’ found in multiple installations: %s. You must specify one.
cs: Ref „%s“ nalezen ve více instalacích: %s. Musíte určit jednu.

en: Refs must all be in the same installation (found in %s and %s).
cs: Refy musí být všechny ve stejné instalaci (nalezeno v %s a %s).

en: Warning: Ref ‘%s’ is partially installed. Use --allow-partial to suppress this message.
cs: Varování: Ref „%s“ je částečně nainstalován. Pro potlačení této zprávy použijte --allow-partial.

en: Installed ref ‘%s’ is extra-data, and cannot be distributed offline
cs: Instalovaný ref „%s“ je extra-data a nemůže být distribuován offline

en: Warning: Couldn't update repo metadata for remote ‘%s’: %s
cs: Varování: Nepodařilo se aktualizovat repo metadata pro vzdálený repozitář „%s“: %s

en: Warning: Couldn't update appstream data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s
cs: Varování: Nepodařilo se aktualizovat appstream data pro vzdálený repozitář „%s“ architektura „%s“: %s

note: Print a warning if both appstream and appstream2 are missing
en: Warning: Couldn't find appstream data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s; %s
cs: Varování: Nelze nalézt appstream data pro vzdálený repozitář „%s“ architektura „%s“: %s; %s

note: Appstream2 is only for efficiency, so just print a debug message
en: Couldn't find appstream2 data for remote ‘%s’ arch ‘%s’: %s
cs: Nelze nalézt appstream2 data pro vzdálený repozitář „%s“ architektura „%s“: %s

en: Create a unique document reference
cs: Vytvořit unikátní referenci dokumentu

en: Make the document transient for the current session
cs: Udělat dokument dočasný pouze pro toto sezení

en: Don't require the file to exist already
cs: Nevyžadovat, aby soubor již existoval

en: Give the app read permissions
cs: Udělit aplikaci oprávnění ke čtení

en: Give the app write permissions
cs: Udělit aplikaci oprávnění k zápisu

en: Give the app delete permissions
cs: Udělit aplikaci oprávnění k mazání

en: Give the app permissions to grant further permissions
cs: Udělit aplikaci oprávnění k získání dalších oprávnění

en: Revoke read permissions of the app
cs: Zrušit oprávnění aplikace ke čtení

en: Revoke write permissions of the app
cs: Zrušit oprávnění aplikace k zápisu

en: Revoke delete permissions of the app
cs: Zrušit oprávnění aplikace k mazání

en: Revoke the permission to grant further permissions
cs: Zrušit oprávnění k získání dalších oprávnění

en: Add permissions for this app
cs: Přidat oprávnění pro tuto aplikaci

en: FILE - Export a file to apps
cs: SOUBOR - Exportovat soubor pro aplikace

en: FILE must be specified
cs: SOUBOR musí být určen

en: FILE - Get information about an exported file
cs: SOUBOR - Získat informace o exportovaném souboru

en: Not exported
cs: Neexportováno

en: What information to show
cs: Jaké informace zobrazit

en: FIELD,…
cs: POLE,…

en: Show the document ID
cs: Zobrazit ID dokumentu

en: Path
cs: Cesta

en: Show the document path
cs: Zobrazit cestu k dokumentu

en: Origin
cs: Původ

en: Application
cs: Aplikace

en: Show applications with permission
cs: Zobrazit aplikace s oprávněním

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Show permissions for applications
cs: Zobrazit oprávnění pro aplikace

en: No documents found
cs: Nenalezeny žádné dokumenty

en: [APPID] - List exported files
cs: [APPID] - Zobrazit exportované soubory

en: Specify the document ID
cs: Určit ID dokumentu

en: FILE - Unexport a file to apps
cs: SOUBOR - Zrušit export souboru pro aplikace

en: INSTANCE COMMAND [ARGUMENT…] - Run a command inside a running sandbox
cs: INSTANCE PŘÍKAZ [ARGUMENT…] - Spustit příkaz v běžícím sandboxu

en: INSTANCE and COMMAND must be specified
cs: INSTANCE a PŘÍKAZ musí být určeny

en: %s is neither a pid nor an application or instance ID
cs: %s není pid ani aplikace nebo ID instance

en: entering not supported (need unprivileged user namespaces, or sudo -E)
cs: vstup není podporován (vyžaduje neprivilegované uživatelské jmenné prostory, nebo sudo -E)

en: No such pid %s
cs: Identifikátor pid %s neexistuje

en: Can't read cwd
cs: Nelze číst cwd

en: Can't read root
cs: Nelze číst root

en: Invalid %s namespace for pid %d
cs: Neplatný jmenný prostor %s pro pid %d

en: Invalid %s namespace for self
cs: Neplatný jmenný prostor %s pro self

en: Can't open %s namespace: %s
cs: Nelze otevřít jmenný prostor %s: %s

en: entering not supported (need unprivileged user namespaces)
cs: vstup není podporován (vyžaduje neprivilegované uživatelské jmenné prostory)

en: Can't enter %s namespace: %s
cs: Nelze vstoupit do jmenného prostoru %s: %s

en: Can't chdir
cs: Nelze vykonat chdir

en: Can't chroot
cs: Nelze vykonat chroot

en: Can't switch gid
cs: Nelze přepnout gid

en: Can't switch uid
cs: Nelze přepnout uid

en: Only show changes after TIME
cs: Zobrazit pouze změny po ČAS

en: TIME
cs: ČAS

en: Only show changes before TIME
cs: Zobrazit pouze změny před ČAS

en: Show newest entries first
cs: Zobrazit nejnovější jako první

en: Time
cs: Čas

en: Show when the change happened
cs: Zobrazit, kdy změna nastala

en: Change
cs: Změna

en: Show the kind of change
cs: Zobrazit druh změny

en: Show the ref
cs: Zobrazit ref

en: Show the application/runtime ID
cs: Zobrazit ID aplikace/prostředí

en: Arch
cs: Architektura

en: Show the architecture
cs: Zobrazit architekturu

en: Branch
cs: Větev

en: Show the branch
cs: Zobrazit větev

en: Installation
cs: Instalace

en: Show the affected installation
cs: Zobrazit ovlivněnou instalaci

en: Remote
cs: Vzdálený repozitář

en: Show the remote
cs: Zobrazit vzdálený repozitář

en: Show the current commit
cs: Zobrazit aktuální commit

en: Old Commit
cs: Starý commit

en: Show the previous commit
cs: Zobrazit předchozí commit

en: Show the remote URL
cs: Zobrazit URL vzdáleného repozitáře

en: User
cs: Uživatel

en: Show the user doing the change
cs: Zobrazit uživatele provádějícího změnu

en: Tool
cs: Nástroj

en: Show the tool that was used
cs: Zobrazit nástroj, který byl použit

en: Version
cs: Verze

en: Show the Flatpak version
cs: Zobrazit verzi Flatpaku

en:  - Show history
cs:  - Zobrazit historii

en: Failed to parse the --since option
cs: Nelze zpracovat volbu --since

en: Failed to parse the --until option
cs: Nelze zpracovat volbu --until

en: Show user installations
cs: Zobrazit uživatelské instalace

en: Show system-wide installations
cs: Zobrazit systémové instalace

en: Show specific system-wide installations
cs: Zobrazit specifické systémové instalace

en: Show ref
cs: Zobrazit ref

en: Show commit
cs: Zobrazit commit

en: Show origin
cs: Zobrazit původ

en: Show size
cs: Zobrazit velikost

en: Show metadata
cs: Zobrazit metadata

en: Show runtime
cs: Zobrazit prostředí

en: Show sdk
cs: Zobrazit sdk

en: Show permissions
cs: Zobrazit oprávnění

en: Query file access
cs: Dotázat se na přístup k souborům

en: PATH
cs: CESTA

en: Show extensions
cs: Zobrazit rozšíření

en: Show location
cs: Zobrazit umístění

en: NAME [BRANCH] - Get info about an installed app or runtime
cs: NÁZEV [VĚTEV] - Získat informace o nainstalované aplikaci nebo prostředí

en: NAME must be specified
cs: NÁZEV musí být určen

en: Warning: Commit has no flatpak metadata
cs: Varování: Commit nemá žádná flatpak metadata

en: Arch:
cs: Architektura:

en: Branch:
cs: Větev:

en: Version:
cs: Verze:

en: License:
cs: Licence:

en: Collection:
cs: Kolekce:

en: Installation:
cs: Instalace:

en: Runtime:
cs: Prostředí:

en: Date:
cs: Datum:

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Active commit:
cs: Aktivní commit:

en: Latest commit:
cs: Poslední commit:

en: Parent:
cs: Rodič:

en: Subdirectories:
cs: Podadresáře:

en: Extension:
cs: Rozšíření:

en: Origin:
cs: Původ:

en: Subpaths:
cs: Podcesty:

en: unmaintained
cs: neudržováno

en: unknown
cs: neznámé

en: Don't pull, only install from local cache
cs: Nedělat pull, pouze instalovat z místní cache

en: Don't deploy, only download to local cache
cs: Nedělat nasazení, pouze stáhnout do místní cache

en: Don't install related refs
cs: Neinstalovat související refy

en: Don't verify/install runtime dependencies
cs: Neověřovat/neinstalovat běhové závislosti

en: Don't automatically pin explicit installs
cs: Nepřipínat automaticky explicitní instalace

en: Don't use static deltas
cs: Nepoužívat statické delta soubory

en: Assume LOCATION is a .flatpak single-file bundle
cs: Předpokládat, že UMÍSTĚNÍ je jednosouborový balíček .flatpak

en: Assume LOCATION is a .flatpakref application description
cs: Předpokládat, že UMÍSTĚNÍ je popis aplikace .flatpakref

en: Check bundle signatures with GPG key from FILE (- for stdin)
cs: Zkontrolovat podpisy balíku klíčem GPG ze souboru (- pro standardní vstup)

en: Only install this subpath
cs: Instalovat pouze tuto podcestu

en: Automatically answer yes for all questions
cs: Automaticky odpovědět ano na všechny otázky

en: Uninstall first if already installed
cs: Nejprve odinstalovat, pokud je již nainstalováno

en: Produce minimal output and don't ask questions
cs: Produkovat minimální výstup a neptat se na otázky

en: Update install if already installed
cs: Aktualizovat instalaci, pokud je již nainstalováno

note: Translators: A sideload is when you install from a local USB drive rather than the Internet.
en: Use this local repo for sideloads
cs: Použít tento místní repozitář pro sideloady

en: Bundle filename must be specified
cs: Název souboru balíku musí byt určen

en: Remote bundles are not supported
cs: Vzdálené balíky nejsou podporovány

en: Filename or uri must be specified
cs: Název souboru nebo uri musí být určen

en: [LOCATION/REMOTE] [REF…] - Install applications or runtimes
cs: [UMÍSTĚNÍ/VZDÁLENÉ] [REF…] - Instalovat aplikace nebo prostředí

en: At least one REF must be specified
cs: Alespoň jeden REF musí být určen

en: Looking for matches…
cs: Vyhledávají se shody…

en: No remote refs found for ‘%s’
cs: Nenalezeny žádné vzdálené refy pro „%s“

en: Invalid branch %s: %s
cs: Neplatná větev %s: %s

en: Nothing matches %s in local repository for remote %s
cs: Nic nevyhovuje názvu %s v místním repozitáři pro vzdálený repozitář %s

en: Nothing matches %s in remote %s
cs: Nic nevyhovuje názvu %s ve vzdáleném repozitáři %s

en: Skipping: %s
cs: Přeskakuje se: %s

en: %s is not running
cs: %s neběží

en: INSTANCE - Stop a running application
cs: INSTANCE - Zastavit běžící aplikaci

en: Extra arguments given
cs: Zadány parametry navíc

en: Must specify the app to kill
cs: Musíte určit aplikaci k zabití

en: Show extra information
cs: Zobrazit dodatečné informace

en: List installed runtimes
cs: Vypsat seznam nainstalovaných prostředí

en: List installed applications
cs: Vypsat seznam nainstalovaných aplikací

en: Arch to show
cs: Architektura, která se má zobrazit

en: List all refs (including locale/debug)
cs: Zobrazit všechny refy (včetně locale/debug)

en: List all applications using RUNTIME
cs: Vypsat všechny aplikace používající PROSTŘEDÍ

en: Name
cs: Název

en: Show the name
cs: Zobrazit název

en: Description
cs: Popis

en: Show the description
cs: Zobrazit popis

en: Application ID
cs: ID aplikace

en: Show the application ID
cs: Zobrazit ID aplikace

en: Show the version
cs: Zobrazit verzi

en: Runtime
cs: Prostředí

en: Show the used runtime
cs: Zobrazit použité prostředí

en: Show the origin remote
cs: Zobrazit prostředí původu

en: Show the installation
cs: Zobrazit instalaci

en: Active commit
cs: Aktivní commit

en: Show the active commit
cs: Zobrazit aktivní commit

en: Latest commit
cs: Poslední commit

en: Show the latest commit
cs: Zobrazit nejnovější commit

en: Installed size
cs: Instalovaná velikost

en: Show the installed size
cs: Zobrazit instalovanou velikost

en: Options
cs: Možnosti

en: Show options
cs: Zobrazit volby

en: Unable to load details of %s: %s
cs: Selhalo načtení podrobností o %s: %s

en: Unable to inspect current version of %s: %s
cs: Selhala kontrola aktuální verze %s: %s

en:  - List installed apps and/or runtimes
cs:  - Vypsat nainstalované aplikace a/nebo prostředí

en: APP must be specified
cs: APLIKACE musí být určena

en: BRANCH must be specified
cs: VĚTEV musí být určena

en: App %s branch %s is not installed
cs: Aplikace %s větev %s není nainstalována

en: Remove matching masks
cs: Odstranit odpovídající masky

en: [PATTERN…] - disable updates and automatic installation matching patterns
cs: [VZOR…] - zakázat aktualizace a automatickou instalaci podle odpovídajících vzorů

en: No masked patterns
cs: Žádné maskované vzory

en: Masked patterns:
cs: Maskované vzory:

en: Remove existing overrides
cs: Odstranit existující přepsání

en: Show existing overrides
cs: Zobrazit existující přepsání

en: [APP] - Override settings [for application]
cs: [APLIKACE] - Přepsat nastavení [pro aplikaci]

en: [TABLE] [ID] - List permissions
cs: [TABULKA] [ID] - Zobrazit oprávnění

en: Table
cs: Tabulka

en: Object
cs: Objekt

en: App
cs: Aplikace

en: TABLE ID [APP_ID] - Remove item from permission store
cs: TABULKA ID [APP_ID] - Odstranit položku z úložiště oprávnění

en: Too few arguments
cs: Příliš málo parametrů

en: Reset all permissions
cs: Resetovat všechna oprávnění

en: APP_ID - Reset permissions for an app
cs: APP_ID - Resetovat oprávnění pro aplikaci

en: Wrong number of arguments
cs: Špatný počet parametrů

en: Associate DATA with the entry
cs: Asociovat DATA s položkou

en: TABLE ID APP_ID [PERMISSION...] - Set permissions
cs: TABULKA ID APP_ID [OPRÁVNĚNÍ...] - Nastavit oprávnění

en: Failed to parse '%s' as GVariant:
cs: Nelze zpracovat „%s“ jako GVariant:

en: APP_ID - Show permissions for an app
cs: APP_ID - Zobrazit oprávnění pro aplikaci

en: Remove matching pins
cs: Odstranit odpovídající připnutí

en: [PATTERN…] - disable automatic removal of runtimes matching patterns
cs: [VZOR…] - zakázat automatické odstranění prostředí podle odpovídajících vzorů

en: No pinned patterns
cs: Žádné připnuté vzory

en: Pinned patterns:
cs: Připnuté vzory:

en: - Install flatpaks that are part of the operating system
cs: - Nainstalovat flatpaky, které jsou součástí operačního systému

en: Nothing to do.
cs: Není co dělat.

en: Show the instance ID
cs: Zobrazit ID instance

en: Show the PID of the wrapper process
cs: Zobrazit PID wrapper procesu

en: Child-PID
cs: Potomek-PID

en: Show the PID of the sandbox process
cs: Zobrazit PID sandbox procesu

en: Show the application branch
cs: Zobrazit větev aplikace

en: Show the application commit
cs: Zobrazit commit aplikace

en: Show the runtime ID
cs: Zobrazit ID prostředí

en: R.-Branch
cs: R.-Větev

en: Show the runtime branch
cs: Zobrazit větev prostředí

en: Show the runtime commit
cs: Zobrazit commit prostředí

en: Active
cs: Aktivní

en: Show whether the app is active
cs: Zobrazit, když je aplikace aktivní

en: Background
cs: Pozadí

en: Show whether the app is background
cs: Zobrazit, když běží aplikace na pozadí

en:  - Enumerate running sandboxes
cs:  - Vypsat spuštěné sandboxy

en: Do nothing if the provided remote exists
cs: Nedělat nic, pokud poskytnutý vzdálený repozitář již existuje

en: LOCATION specifies a configuration file, not the repo location
cs: UMÍSTĚNÍ určuje konfigurační soubor, ne cestu k repozitáři

en: Disable GPG verification
cs: Zakázat ověřování pomocí GPG

en: Mark the remote as don't enumerate
cs: Označit vzdálený repozitář jako nepoužit pro enumeraci

en: Mark the remote as don't use for deps
cs: Označit vzdálený repozitář jako nepoužit pro závislosti

en: Set priority (default 1, higher is more prioritized)
cs: Nastavit prioritu (výchozí hodnota je 1, vyšší hodnota znamená větší prioritu)

en: PRIORITY
cs: PRIORITA

en: The named subset to use for this remote
cs: Pojmenovaná podmnožina, která bude použita pro tento vzdálený repozitář

en: SUBSET
cs: PODMNOŽINA

en: A nice name to use for this remote
cs: Hezký název, který bude použit pro tento vzdálený repozitář

en: A one-line comment for this remote
cs: Jednořádkový komentář pro tento vzdálený repozitář

en: A full-paragraph description for this remote
cs: Popis v celém odstavci pro tento vzdálený repozitář

en: URL for a website for this remote
cs: URL pro webovou stránku pro tento vzdálený repozitář

en: URL for an icon for this remote
cs: URL pro ikonu pro tento vzdálený repozitář

en: Default branch to use for this remote
cs: Výchozí větev pro použití s tímto vzdáleným repozitářem

en: Import GPG key from FILE (- for stdin)
cs: Importovat klíč GPG ze SOUBORU (- pro standardní vstup)

en: Set path to local filter FILE
cs: Nastavit cestu pro místní SOUBOR filtru

en: Disable the remote
cs: Zakázat vzdálený repozitář

en: Name of authenticator
cs: Název autentikátoru

en: Autoinstall authenticator
cs: Automaticky instalovat autentikátor

en: Don't autoinstall authenticator
cs: Neinstalovat automaticky autentikátor

en: Can't load uri %s: %s
cs: Nelze načíst uri %s: %s

en: Can't load file %s: %s
cs: Nelze načíst soubor %s: %s

en: NAME LOCATION - Add a remote repository
cs: NÁZEV UMÍSTĚNÍ - Přidat vzdálený repozitář

en: GPG verification is required if collections are enabled
cs: Ověřování pomocí GPG je vyžadováno, pokud jsou povoleny kolekce

en: Remote %s already exists
cs: Vzdálený repozitář %s již existuje

en: Invalid authenticator name %s
cs: Neplatný název autentikátoru %s

en: Warning: Could not update extra metadata for '%s': %s
cs: Varování: Nepodařilo se aktualizovat dodatečná metadata pro „%s“: %s

en: Remove remote even if in use
cs: Odstranit vzdálený repozitář i pokud se používá

en: NAME - Delete a remote repository
cs: NÁZEV - Odstranit vzdálený repozitář

en: The following refs are installed from remote '%s':
cs: Následující refy jsou nainstalovány ze vzdáleného repozitáře „%s“:

en: Remove them?
cs: Odstranit je?

en: Can't remove remote '%s' with installed refs
cs: Nelze odstranit vzdálený repozitář „%s“ s instalovanými refy

en: Commit to show info for
cs: Commit, pro který zobrazit informace

en: Display log
cs: Zobrazit záznam

en: Show parent
cs: Zobrazit rodiče

en: Use local caches even if they are stale
cs: Použít místní cache i pokud jsou zastaralé

note: Translators: A sideload is when you install from a local USB drive rather than the Internet.
en: Only list refs available as sideloads
cs: Vypsat pouze refy dostupné jako sideloady

en:  REMOTE REF - Show information about an application or runtime in a remote
cs:  VZDÁLENÉ REF - Zobrazit informace o aplikaci nebo prostředí ve vzdáleném repozitáři

en: REMOTE and REF must be specified
cs: VZDÁLENÉ a REF musí být určeny

en: History:
cs: Historie:

en:  Subject:
cs:  Předmět:

en:  Date:
cs:  Datum:

en: Warning: Commit %s has no flatpak metadata
cs: Varování: Commit %s nemá žádná flatpak metadata

en: Show remote details
cs: Zobrazit detaily vzdáleného repozitáře

en: Show disabled remotes
cs: Zobrazit zakázané vzdálené repozitáře

en: Title
cs: Jméno

en: Show the title
cs: Zobrazit jméno

en: Show the URL
cs: Zobrazit URL

en: Show the collection ID
cs: Zobrazit ID kolekce

en: Subset
cs: Podmnožina

en: Show the subset
cs: Zobrazit podmnožinu

en: Filter
cs: Filtr

en: Show filter file
cs: Zobrazit soubor filtru

en: Priority
cs: Priorita

en: Show the priority
cs: Zobrazit prioritu

en: Comment
cs: Komentář

en: Show comment
cs: Zobrazit komentář

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Show homepage
cs: Zobrazit domovskou stránku

en: Icon
cs: Ikona

en: Show icon
cs: Zobrazit ikonu

en:  - List remote repositories
cs:  - Vypsat vzdálené repozitáře

en: Show arches and branches
cs: Zobrazit architektury a větve

en: Show only runtimes
cs: Zobrazit pouze prostředí

en: Show only apps
cs: Zobrazit pouze aplikace

en: Show only those where updates are available
cs: Zobrazit pouze ty, pro které jsou k dispozici aktualizace

en: Limit to this arch (* for all)
cs: Omezit na tuto architekturu (* pro všechny)

en: Show the runtime
cs: Zobrazit prostředí

en: Download size
cs: Stahovaná velikost

en: Show the download size
cs: Zobrazit stahovanou velikost

en:  [REMOTE or URI] - Show available runtimes and applications
cs:  [VZDÁLENÉ nebo URI] - Zobrazit dostupná prostředí a aplikace

en: Enable GPG verification
cs: Povolit ověřování pomocí GPG

en: Mark the remote as enumerate
cs: Označit vzdálený repozitář jako použit pro enumeraci

en: Mark the remote as used for dependencies
cs: Označit vzdálený repozitář jako použit pro závislosti

en: Set a new subset to use
cs: Nastavit novou podmnožinu k použití

en: Enable the remote
cs: Povolit vzdálený repozitář

en: Update extra metadata from the summary file
cs: Aktualizovat dodatečná metadata ze souboru shrnutí

en: Disable local filter
cs: Zakázat místní filtr

en: Authenticator options
cs: Volby autentikátoru

en: NAME - Modify a remote repository
cs: NÁZEV - Upravit vzdálený repozitář

en: Remote NAME must be specified
cs: NÁZEV vzdáleného repozitáře musí být určen

en: Updating extra metadata from remote summary for %s
cs: Aktualizují se dodatečná metadata ze vzdáleného shrnutí pro %s

en: Error updating extra metadata for '%s': %s
cs: Chyba během aktualizace dodatečných metadat pro „%s“: %s

en: Could not update extra metadata for %s
cs: Nepodařilo se aktualizovat dodatečná metadata pro %s

en: Don't make any changes
cs: Nedělat žádné změny

en: Reinstall all refs
cs: Reinstalovat všechny refy

en: Object missing: %s.%s
cs: Objekt chybí: %s.%s

en: Object invalid: %s.%s
cs: Neplatný objekt: %s.%s

en: %s, deleting object
cs: %s, maže se objekt

en: Can't load object %s: %s
cs: Nelze načíst objekt %s: %s

en: Commit invalid %s: %s
cs: Neplatný commit %s: %s

en: Deleting invalid commit %s: %s
cs: Maže se neplatný commit %s: %s

en: Commit should be marked partial: %s
cs: Commit by měl být označen jako částečný: %s

en: Marking commit as partial: %s
cs: Commit se označuje jako částečný: %s

en: Problems loading data for %s: %s
cs: Problémy při načítání dat pro %s: %s

en: Error reinstalling %s: %s
cs: Chyba při reinstalování %s: %s

en: - Repair a flatpak installation
cs: - Opravit flatpak instalaci

en: [%d/%d] Verifying %s…
cs: [%d/%d] Ověřuje se %s…

en: Dry run:
cs: Chod naprázdno:

en: Deleting ref %s due to missing objects
cs: Maže se ref %s z důvodu chybějících objektů

en: Deleting ref %s due to invalid objects
cs: Maže se ref %s z důvodu neplatných objektů

en: Deleting ref %s due to %d
cs: Maže se ref %s z důvodu %d

en: Checking remotes...
cs: Kontrolují se vzdálené repozitáře...

en: Remote %s for ref %s is missing
cs: Vzdálený repozitář %s pro ref %s chybí

en: Remote %s for ref %s is disabled
cs: Vzdálený repozitář %s pro ref %s je zakázán

en: Erasing .removed
cs: Odstraňuje se .removed

en: Reinstalling refs
cs: Reinstalují se refy

en: Reinstalling removed refs
cs: Reinstalují se odstraněné refy

en: While removing appstream for %s:
cs: Během odstraňování appstream pro %s:

en: While deploying appstream for %s:
cs: Během nasazování appstream pro %s:

en: Repo mode: %s
cs: Mód repozitáře: %s

en: Indexed summaries: %s
cs: Indexovaná shrnutí: %s

en: true
cs: pravda

en: false
cs: nepravda

en: Subsummaries:
cs: Podshrnutí:

en: Cache version: %d
cs: Verze cache: %d

en: Indexed deltas: %s
cs: Indexované delty: %s

en: Title: %s
cs: Jméno: %s

en: Comment: %s
cs: Komentář: %s

en: Description: %s
cs: Popis: %s

en: Homepage: %s
cs: Domovská stránka: %s

en: Icon: %s
cs: Ikona: %s

en: Collection ID: %s
cs: ID kolekce: %s

en: Default branch: %s
cs: Výchozí větev: %s

en: Redirect URL: %s
cs: URL přesměrování: %s

en: Deploy collection ID: %s
cs: ID kolekce nasazení: %s

en: Authenticator name: %s
cs: Název autentikátoru: %s

en: Authenticator install: %s
cs: Instalace autentikátoru: %s

en: GPG key hash: %s
cs: Hash klíče GPG: %s

en: %zd summary branches
cs: %zd větví shrnutí

en: Installed
cs: Instalováno

note: Translators: Download is used here as a noun
en: Download
cs: Stažení

en: Subsets
cs: Podmnožiny

en: Digest
cs: Výběr

en: History length
cs: Délka historie

en: Print general information about the repository
cs: Vypsat obecné informace o repozitáři

en: List the branches in the repository
cs: Vypsat větve v repozitáři

en: Print metadata for a branch
cs: Vypsat metadata pro větev

en: Show commits for a branch
cs: Zobrazit commity pro větev

en: Print information about the repo subsets
cs: Vypsat informace o podmnožině repozitářů

en: Limit information to subsets with this prefix
cs: Omezit informace na podmnožiny s touto předponou

en: LOCATION - Repository maintenance
cs: UMÍSTĚNÍ - Údržba repozitáře

en: Command to run
cs: Příkaz, který se má spustit

en: Directory to run the command in
cs: Adresář, ve kterém se má příkaz spustit

en: Branch to use
cs: Větev, která se má použít

en: Use development runtime
cs: Použije vývojové prostředí

en: Runtime to use
cs: Prostředí, které se má použít

en: Runtime version to use
cs: Verze prostředí, které se má použít

en: Log accessibility bus calls
cs: Zaznamenávat volání sběrnice zpřístupnění

en: Don't proxy accessibility bus calls
cs: Nepoužívat proxy pro volání sběrnice zpřístupnění

en: Proxy accessibility bus calls (default except when sandboxed)
cs: Používat proxy pro volání sběrnice zpřístupnění (výchozí, s výjimkou běhu v sandboxu)

en: Don't proxy session bus calls
cs: Nepoužívat proxy pro volání sběrnice sezení

en: Proxy session bus calls (default except when sandboxed)
cs: Používat proxy pro volání sběrnice sezení (výchozí, s výjimkou běhu v sandboxu)

en: Don't start portals
cs: Nespouštět portály

en: Enable file forwarding
cs: Povolit přesměrování souboru

en: Run specified commit
cs: Spustit určený commit

en: Use specified runtime commit
cs: Použít určený commit prostředí

en: Run completely sandboxed
cs: Spustit kompletně v sandboxu

en: APP [ARGUMENT…] - Run an app
cs: APLIKACE [ARGUMENT…] - Spustit aplikaci

en: runtime/%s/%s/%s not installed
cs: prostředí/%s/%s/%s nenainstalováno

en: Arch to search for
cs: Architektura, která se má hledat

en: Remotes
cs: Vzdálené repozitáře

en: Show the remotes
cs: Zobrazit vzdálené repozitáře

en: TEXT - Search remote apps/runtimes for text
cs: TEXT - Vyhledat text ve vzdálených aplikacích/prostředích

en: TEXT must be specified
cs: TEXT musí být určen

en: No matches found
cs: Nenalezeny žádné shody

en: Arch to uninstall
cs: Architektura k odinstalování

en: Keep ref in local repository
cs: Nechat ref v místním repozitáři

en: Don't uninstall related refs
cs: Neodinstalovat související refy

en: Remove files even if running
cs: Odstranit soubory i za běhu

en: Uninstall all
cs: Odinstalovat vše

en: Uninstall unused
cs: Odinstalovat nepoužívané

en: Delete app data
cs: Odstranit data aplikace

en: Delete data for %s?
cs: Odstranit data pro %s?

en: Info: applications using the extension %s%s%s branch %s%s%s:
cs: Informace: aplikace používající rozšíření %s%s%s větev %s%s%s:

en: Info: applications using the runtime %s%s%s branch %s%s%s:
cs: Informace: aplikace používající prostředí %s%s%s větev %s%s%s:

en: Really remove?
cs: Opravdu odstranit?

en: [REF…] - Uninstall applications or runtimes
cs: [REF…] - Odinstalovat aplikace nebo prostředí

en: Must specify at least one REF, --unused, --all or --delete-data
cs: Musí být určen alespoň jeden REF, --unused, --all nebo --delete-data

en: Must not specify REFs when using --all
cs: REFy nesmí být určeny, pokud se používá --all

en: Must not specify REFs when using --unused
cs: REFy nesmí být určeny, pokud se používá --unused

en: 
    These runtimes in installation '%s' are pinned and won't be removed; see flatpak-pin(1):
cs: 
    Tyto prostředí v instalaci „%s“ jsou připnuty a nebudou odstraněny; viz flatpak-pin(1):

en: Nothing unused to uninstall
cs: Nic nepoužívaného k odinstalaci

en: No installed refs found for ‘%s’
cs: Nenalezeny žádné nainstalované refy pro „%s“

en:  with arch ‘%s’
cs:  s architekturou „%s“

en:  with branch ‘%s’
cs:  s větví „%s“

en: Warning: %s is not installed
cs: Varování: %s není nainstalováno

en: None of the specified refs are installed
cs: Žádný z uvedených refů není nainstalován

en: No app data to delete
cs: Žádná data aplikace k odstranění

en: Arch to update for
cs: Architektura, pro kterou se má aktualizovat

en: Commit to deploy
cs: Commit k nasazení

en: Remove old files even if running
cs: Odstranit staré soubory i za běhu

en: Don't pull, only update from local cache
cs: Nedělat pull, pouze aktualizovat z místní cache

en: Don't update related refs
cs: Neaktualizovat související refy

en: Update appstream for remote
cs: Aktualizovat appstream pro vzdálený repozitář

en: Only update this subpath
cs: Aktualizovat pouze tuto podcestu

en: [REF…] - Update applications or runtimes
cs: [REF…] - Aktualizovat aplikace nebo prostředí

en: Looking for updates…
cs: Vyhledávají se aktualizace…

en: Unable to update %s: %s
cs: Nelze aktualizovat %s: %s

en: Remote ‘%s’ found in multiple installations:
cs: Vzdálený repozitář „%s“ nalezen ve více instalacích:

en: Which do you want to use (0 to abort)?
cs: Který si přejete použít (0 pro zrušení)?

en: No remote chosen to resolve ‘%s’ which exists in multiple installations
cs: Nebyl vybrán žádný vzdálený repozitář pro vyřešení „%s“, který existuje ve více instalacích

en: Remote "%s" not found
    Hint: Use flatpak remote-add to add a remote
cs: Vzdálený repozitář „%s“ nebyl nalezen
    Tip: Pro přidání vzdáleného repozitáře použijte flatpak remote-add

en: Remote "%s" not found in the %s installation
cs: Vzdálený repozitář „%s“ nebyl nalezen v instalaci %s

note: default to yes on Enter
en: Found ref ‘%s’ in remote ‘%s’ (%s).
    Use this ref?
cs: Nalezen ref „%s“ ve vzdáleném repozitáři „%s“ (%s).
    Použít tento ref?

en: No ref chosen to resolve matches for ‘%s’
cs: Nevybrán žádný ref pro vyřešení shod pro „%s“

en: Similar refs found for ‘%s’ in remote ‘%s’ (%s):
cs: Podobné refy pro „%s“ nalezeny ve vzdáleném repozitáři „%s“ (%s):

note: default to yes on Enter
en: Found installed ref ‘%s’ (%s). Is this correct?
cs: Nalezen nainstalovaný ref „%s“ (%s). Je to správně?

en: All of the above
cs: Všechny výše uvedené

en: Similar installed refs found for ‘%s’:
cs: Nalezeny podobné nainstalované refy pro „%s“:

en: Remotes found with refs similar to ‘%s’:
cs: Nalezeny vzdálené repozitáře s refy podobnými „%s“:

en: No remote chosen to resolve matches for ‘%s’
cs: Nevybrán žádný vzdálený repozitář pro vyřešení shod pro „%s“

en: Updating appstream data for user remote %s
cs: Aktualizují se appstream data pro uživatelský vzdálený repozitář %s

en: Updating appstream data for remote %s
cs: Aktualizují se appstream data pro vzdálený repozitář %s

en: Error updating
cs: Chyba během aktualizace

en: Remote "%s" not found
cs: Vzdálený repozitář „%s“ nebyl nalezen

en: Ambiguous suffix: '%s'.
cs: Nejednoznačná přípona: „%s“.

note: Translators: don't translate the values
en: Possible values are :s[tart], :m[iddle], :e[nd] or :f[ull]
cs: Možné hodnoty jsou :s[tart], :m[iddle], :e[nd] nebo :f[ull]

en: Invalid suffix: '%s'.
cs: Neplatná přípona: „%s“.

en: Ambiguous column: %s
cs: Nejednoznačný sloupec: %s

en: Unknown column: %s
cs: Neznámý sloupec: %s

en: Available columns:
cs: Dostupné sloupce:

en: Show all columns
cs: Zobrazit všechny sloupce

en: Show available columns
cs: Zobrazit dostupné sloupce

en: Required runtime for %s (%s) found in remote %s
cs: Požadované prostředí pro %s (%s) bylo nalezeno ve vzdáleném repozitáři %s

en: Do you want to install it?
cs: Chcete ho nainstalovat?

en: Required runtime for %s (%s) found in remotes:
cs: Požadované prostředí pro %s (%s) bylo nalezeno ve vzdálených repozitářích:

en: Which do you want to install (0 to abort)?
cs: Který si přejete instalovat (0 pro zrušení)?

en: Configuring %s as new remote '%s'
cs: Nastavuje se %s jako nový vzdálený repozitář „%s“

note: default to yes on Enter
en: The remote '%s', referred to by '%s' at location %s contains additional applications.
    Should the remote be kept for future installations?
cs: Vzdálený repozitář „%s“, na který odkazuje „%s“ v umístění %s obsahuje dodatečné aplikace.
    Má být vzdálený repozitář ponechán pro budoucí instalace?

note: default to yes on Enter
en: The application %s depends on runtimes from:
      %s
    Configure this as new remote '%s'
cs: Aplikace %s závisí na prostředí z:
      %s
    Konfigurovat tohle jako nový vzdálený repozitář „%s“

en: Installing…
cs: Instalace…

en: Installing %d/%d…
cs: Instalace %d/%d…

en: Updating…
cs: Aktualizace…

en: Updating %d/%d…
cs: Aktualizace %d/%d…

en: Uninstalling…
cs: Odinstalace…

en: Uninstalling %d/%d…
cs: Odinstalace %d/%d…

en: Info: %s was skipped
cs: Informace: %s bylo přeskočeno

en: Warning: %s%s%s already installed
cs: Varování: %s%s%s je již nainstalováno

en: Error: %s%s%s already installed
cs: Chyba: %s%s%s je již nainstalováno

en: Warning: %s%s%s not installed
cs: Varování: %s%s%s nenainstalováno

en: Error: %s%s%s not installed
cs: Chyba: %s%s%s nenainstalováno

en: Warning: %s%s%s needs a later flatpak version
cs: Varování: %s%s%s vyžaduje novější verzi flatpaku

en: Error: %s%s%s needs a later flatpak version
cs: Chyba: %s%s%s vyžaduje novější verzi flatpaku

en: Warning: Not enough disk space to complete this operation
cs: Varování: Na disku není dostatek místa k provedení této operace

en: Error: Not enough disk space to complete this operation
cs: Chyba: Na disku není dostatek místa k provedení této operace

en: Warning: %s
cs: Varování: %s

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Failed to install %s%s%s:
cs: Selhala instalace %s%s%s:

en: Failed to update %s%s%s:
cs: Selhala aktualizace %s%s%s:

en: Failed to install bundle %s%s%s:
cs: Selhala instalace balíku %s%s%s:

en: Failed to uninstall %s%s%s:
cs: Selhala odinstalace %s%s%s:

en: Authentication required for remote '%s'
cs: Pro vzdálený repozitář „%s“ je vyžadováno ověření

en: Open browser?
cs: Otevřít prohlížeč?

en: Login required remote %s (realm %s)
cs: Přihlášení vyžadující vzdálený repozitář %s (doména %s)

en: Password
cs: Heslo

note: Only runtimes can be pinned
en: 
    Info: (pinned) runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
cs: 
    Informace: (připnuto) prostředí %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, ve prospěch %s%s%s větev %s%s%s

en: 
    Info: runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
cs: 
    Informace: prostředí %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, ve prospěch %s%s%s větev %s%s%s

en: 
    Info: app %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, in favor of %s%s%s branch %s%s%s
cs: 
    Informace: aplikace %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, ve prospěch %s%s%s větev %s%s%s

note: Only runtimes can be pinned
en: 
    Info: (pinned) runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
cs: 
    Informace: (připnuto) prostředí %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, z důvodu:

en: 
    Info: runtime %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
cs: 
    Informace: prostředí %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, z důvodu:

en: 
    Info: app %s%s%s branch %s%s%s is end-of-life, with reason:
cs: 
    Informace: aplikace %s%s%s větev %s%s%s je end-of-life, z důvodu:

en: Info: applications using this extension:
cs: Informace: aplikace používající toto rozšíření:

en: Info: applications using this runtime:
cs: Informace: aplikace používající toto prostředí:

en: Replace?
cs: Nahradit?

en: Updating to rebased version
cs: Aktualizace na rebased verzi

en: Failed to rebase %s to %s:
cs: Selhalo rebase %s na %s:

en: New %s%s%s permissions:
cs: Nových %s%s%s oprávnění:

en: %s%s%s permissions:
cs: %s%s%s oprávnění:

en: Warning:
cs: Varování:

note: Avoid resizing the download column too much, * by making the title as long as typical content
en: partial
cs: částečný

en: Proceed with these changes to the user installation?
cs: Pokračovat s těmito změnami do uživatelské instalace?

en: Proceed with these changes to the system installation?
cs: Pokračovat s těmito změnami do systémové instalace?

en: Proceed with these changes to the %s?
cs: Pokračovat s těmito změnami do %s?

en: Changes complete.
cs: Změny dokončeny.

en: Uninstall complete.
cs: Odinstalace dokončena.

en: Installation complete.
cs: Instalace dokončena.

en: Updates complete.
cs: Aktualizace dokončeny.

note: For updates/!stop_on_first_error we already printed all errors so we make up a different one.
en: There were one or more errors
cs: Vyskytla se jedna či více chyb

note: translators: please keep the leading space
en:  Manage installed applications and runtimes
cs:  Správa instalovaných aplikací a prostředí

en: Install an application or runtime
cs: Instalovat aplikaci nebo prostředí

en: Update an installed application or runtime
cs: Aktualizovat instalovanou aplikaci nebo prostředí

en: Uninstall an installed application or runtime
cs: Odinstalovat instalovanou aplikaci nebo prostředí

en: Mask out updates and automatic installation
cs: Maskovat aktualizace a automatickou instalaci

en: Pin a runtime to prevent automatic removal
cs: Připnout prostředí pro zabránění automatickému odstranění

en: List installed apps and/or runtimes
cs: Vypsat nainstalované aplikace a/nebo prostředí

en: Show info for installed app or runtime
cs: Zobrazit informace pro nainstalovanou aplikaci či prostředí

en: Show history
cs: Zobrazit historii

en: Configure flatpak
cs: Nastavit flatpak

en: Repair flatpak installation
cs: Opravit flatpak instalaci

en: Put applications or runtimes onto removable media
cs: Umístit aplikace nebo prostředí na vyměnitelné médium

en: Install flatpaks that are part of the operating system
cs: Nainstalovat flatpaky, které jsou součástí operačního systému

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Find applications and runtimes
cs: 
     Vyhledávání aplikací a prostředí

en: Search for remote apps/runtimes
cs: Hledat vzdálené aplikace/prostředí

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage running applications
cs: 
     Správa běžících aplikací

en: Run an application
cs: Spustit aplikaci

en: Override permissions for an application
cs: Přepsat oprávnění pro aplikaci

en: Specify default version to run
cs: Určit výchozí verzi ke spuštění

en: Enter the namespace of a running application
cs: Vstoupit do jmenného prostoru běžící aplikace

en: Enumerate running applications
cs: Vypsat spuštěné aplikace

en: Stop a running application
cs: Zastavit běžící aplikaci

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage file access
cs: 
     Správa přístupu k souborům

en: List exported files
cs: Zobrazit exportované soubory

en: Grant an application access to a specific file
cs: Udělit aplikaci přístup k určenému souboru

en: Revoke access to a specific file
cs: Zrušit přístup aplikace k určenému souboru

en: Show information about a specific file
cs: Zobrazit informace o určeném souboru

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage dynamic permissions
cs: 
     Správa dynamických oprávnění

en: List permissions
cs: Vypsat oprávnění

en: Remove item from permission store
cs: Odstranit položku z úložiště oprávnění

en: Set permissions
cs: Nastavit oprávnění

en: Show app permissions
cs: Zobrazit oprávnění aplikace

en: Reset app permissions
cs: Resetovat oprávnění aplikace

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Manage remote repositories
cs: 
     Správa vzdálených repozitářů

en: List all configured remotes
cs: Vypsat všechny nastavené vzdálené repozitáře

en: Add a new remote repository (by URL)
cs: Přidat nový vzdálený repozitář (pomocí URL)

en: Modify properties of a configured remote
cs: Měnit vlastnosti nastaveného vzdáleného repozitáře

en: Delete a configured remote
cs: Odstranit nastavený vzdálený repozitář

en: List contents of a configured remote
cs: Vypsat obsah nastaveného vzdáleného repozitáře

en: Show information about a remote app or runtime
cs: Zobrazit informace o vzdálené aplikaci či prostředí

note: translators: please keep the leading newline and space
en: 
     Build applications
cs: 
     Sestavení aplikací

en: Initialize a directory for building
cs: Inicializovat adresář pro sestavení

en: Run a build command inside the build dir
cs: Spustit příkaz k sestavení uvnitř adresáře sestavení

en: Finish a build dir for export
cs: Dokončit adresář sestavení pro export

en: Export a build dir to a repository
cs: Exportovat adresář sestavení do repozitáře

en: Create a bundle file from a ref in a local repository
cs: Vytvořit soubor balíku z refu v místním repozitáři

en: Import a bundle file
cs: Importovat soubor balíku

en: Sign an application or runtime
cs: Podepsat aplikaci nebo prostředí

en: Update the summary file in a repository
cs: Aktualizovat soubor shrnutí v repozitáři

en: Create new commit based on existing ref
cs: Vytvořit nový commit založený na existujícím ref

en: Show information about a repo
cs: Zobrazit informace o repozitáři

en: Show debug information, -vv for more detail
cs: Zobrazit ladicí informace, -vv pro více detailů

en: Show OSTree debug information
cs: Zobrazit ladicí informace OSTree

en: Print version information and exit
cs: Vypsat informace o verzi a skončit

en: Print default arch and exit
cs: Vypsat výchozí architekturu a skončit

en: Print supported arches and exit
cs: Vypsat podporované architektury a skončit

en: Print active gl drivers and exit
cs: Vypsat aktivní gl ovladače a skončit

en: Print paths for system installations and exit
cs: Vypsat cesty k systémovým instalacím a skončit

en: Print the updated environment needed to run flatpaks
cs: Vypsat aktualizované prostředí požadované pro běh flatpaků

en: Only include the system installation with --print-updated-env
cs: Zahrnout pouze systémové instalace s --print-updated-env

en: Work on the user installation
cs: Pracovat na uživatelské instalaci

en: Work on the system-wide installation (default)
cs: Pracovat na systémové instalaci (výchozí)

en: Work on a non-default system-wide installation
cs: Pracovat na nevýchozí systémové instalaci

en: Builtin Commands:
cs: Vestavěné příkazy:

en: Note that the directories %s are not in the search path set by the XDG_DATA_DIRS environment variable, so applications installed by Flatpak may not appear on your desktop until the session is restarted.
cs: Všimněte si, že adresáře %s nejsou ve vyhledávací cestě nastavené proměnnou prostředí XDG_DATA_DIRS, takže aplikace nainstalované pomocí Flatpaku se nemusí objevit na vaší ploše, dokud nebude sezení restartováno.

en: Note that the directory %s is not in the search path set by the XDG_DATA_DIRS environment variable, so applications installed by Flatpak may not appear on your desktop until the session is restarted.
cs: Všimněte si, že adresář %s není ve vyhledávací cestě nastavené proměnnou prostředí XDG_DATA_DIRS, takže aplikace nainstalované pomocí Flatpaku se nemusí objevit na vaší ploše, dokud nebude sezení restartováno.

en: Refusing to operate under sudo with --user. Omit sudo to operate on the user installation, or use a root shell to operate on the root user's installation.
cs: Odmítá se operace pod sudo s --user. Vynechte sudo pro operaci na uživatelské instalaci, nebo použijte shell uživatele root pro operaci na instalaci uživatele root.

en: Multiple installations specified for a command that works on one installation
cs: Více instalací určeno pro příkaz, který funguje na jedné instalaci

en: See '%s --help'
cs: Viz „%s --help“

en: '%s' is not a flatpak command. Did you mean '%s%s'?
cs: „%s“ není platným flatpak příkazem. Měli jste na mysli „%s%s“?

en: '%s' is not a flatpak command
cs: „%s“ není příkaz flatpaku

en: No command specified
cs: Nebyl určen žádný příkaz

en: error:
cs: chyba:

en: Installing %s
cs: Instaluje se %s

en: Updating %s
cs: Aktualizuje se %s

en: Uninstalling %s
cs: Odstraňuje se %s

en: Warning: Failed to install %s: %s
cs: Varování: Selhala instalace %s: %s

en: Error: Failed to install %s: %s
cs: Chyba: Selhala instalace %s: %s

en: Warning: Failed to update %s: %s
cs: Varování: Selhala aktualizace %s: %s

en: Error: Failed to update %s: %s
cs: Chyba: Selhala aktualizace %s: %s

en: Warning: Failed to install bundle %s: %s
cs: Varování: Selhala instalace balíku %s: %s

en: Error: Failed to install bundle %s: %s
cs: Chyba: Selhala instalace balíku %s: %s

en: Warning: Failed to uninstall %s: %s
cs: Varování: Selhala odinstalace %s: %s

en: Error: Failed to uninstall %s: %s
cs: Chyba: Selhala odinstalace %s: %s

en: %s already installed
cs: %s je již nainstalováno

en: %s not installed
cs: %s není nainstalováno

en: %s needs a later flatpak version
cs: %s vyžaduje novější verzi flatpaku

en: Not enough disk space to complete this operation
cs: Na disku není dostatek místa k provedení této operace

en: Info: %s is end-of-life, in favor of %s
cs: Informace: %s je end-of-life, ve prospěch %s

en: Info: %s is end-of-life, with reason: %s
cs: Informace: %s je end-of-life, z důvodu: %s

en: Failed to rebase %s to %s: %s
cs: Selhalo rebase %s na %s: %s

en: No authenticator configured for remote `%s`
cs: Nenastaven žádný autentikátor pro vzdálený repozitář „%s“

en: Unknown share type %s, valid types are: %s
cs: Neznámý typ sdílení %s, platné typy jsou: %s

en: Unknown policy type %s, valid types are: %s
cs: Neznámý typ zásad %s, platné typy jsou: %s

en: Invalid dbus name %s
cs: Neplatný název dbus %s

en: Unknown socket type %s, valid types are: %s
cs: Neznámý typ soketu %s, platné typy jsou: %s

en: Unknown device type %s, valid types are: %s
cs: Neznámý typ zařízení %s, platné typy jsou: %s

en: Unknown feature type %s, valid types are: %s
cs: Neznámý typ funkce %s, platné typy jsou: %s

en: Filesystem location "%s" contains ".."
cs: Umístění systému souborů „%s“ obsahuje „..“

en: --filesystem=/ is not available, use --filesystem=host for a similar result
cs: --filesystem=/ není dostupné, pro podobný výsledek použijte --filesystem=host

en: Invalid env format %s
cs: Neplatný formát env %s

en: Environment variable name must not contain '=': %s
cs: Název proměnné prostředí nesmí obsahovat '=': %s

en: --add-policy arguments must be in the form SUBSYSTEM.KEY=VALUE
cs: --add-policy argumenty musí být ve formě SUBSYSTÉM.KLÍČ=HODNOTA

en: --add-policy values can't start with "!"
cs: --add-policy hodnoty nemohou začínat „!“

en: --remove-policy arguments must be in the form SUBSYSTEM.KEY=VALUE
cs: --remove-policy argumenty musí být ve formě SUBSYSTÉM.KLÍČ=HODNOTA

en: --remove-policy values can't start with "!"
cs: --remove-policy hodnoty nemohou začínat „!“

en: Share with host
cs: Sdílet s hostitelem

en: SHARE
cs: SDÍLET

en: Unshare with host
cs: Zrušit sdílení s hostitelem

en: Expose socket to app
cs: Odhalit soket aplikaci

en: SOCKET
cs: SOKET

en: Don't expose socket to app
cs: Neodhalovat soket aplikaci

en: Expose device to app
cs: Odhalit zařízení aplikaci

en: DEVICE
cs: ZAŘÍZENÍ

en: Don't expose device to app
cs: Neodhalovat zařízení aplikaci

en: Allow feature
cs: Umožnit funkci

en: FEATURE
cs: FUNKCE

en: Don't allow feature
cs: Neumožnit funkci

en: Expose filesystem to app (:ro for read-only)
cs: Odhalit systém souborů aplikaci (:ro pro přístup pouze ke čtení)

en: FILESYSTEM[:ro]
cs: SYSTÉM_SOUBORŮ[:ro]

en: Don't expose filesystem to app
cs: Neodhalovat systém souborů aplikaci

en: FILESYSTEM
cs: SYSTÉM_SOUBORŮ

en: Set environment variable
cs: Nastavit proměnnou prostředí

en: VAR=VALUE
cs: PROMĚNNÁ=HODNOTA

en: Read environment variables in env -0 format from FD
cs: Číst proměnné prostředí ve formátu env -0 z FD

en: Remove variable from environment
cs: Odstranit proměnnou z prostředí

en: VAR
cs: PROMĚNNÁ

en: Allow app to own name on the session bus
cs: Povolit aplikaci vlastnit název na sběrnici sezení

en: DBUS_NAME
cs: NÁZEV_DBUS

en: Allow app to talk to name on the session bus
cs: Povolit aplikaci komunikovat s názvem na sběrnici sezení

en: Don't allow app to talk to name on the session bus
cs: Nepovolit aplikaci komunikovat s názvem na sběrnici sezení

en: Allow app to own name on the system bus
cs: Povolit aplikaci vlastnit název na systémové sběrnici

en: Allow app to talk to name on the system bus
cs: Povolit aplikaci komunikovat s názvem na systémové sběrnici

en: Don't allow app to talk to name on the system bus
cs: Nepovolit aplikaci komunikovat s názvem na systémové sběrnici

en: Allow app to own name on the a11y bus
cs: Povolit aplikaci vlastnit název na sběrnici a11y

en: Add generic policy option
cs: Přidat generickou volbu bezpečnostní politiky

en: SUBSYSTEM.KEY=VALUE
cs: SUBSYSTÉM.KLÍČ=HODNOTA

en: Remove generic policy option
cs: Odebrat generickou volbu bezpečnostní politiky

en: Add USB device to enumerables
cs: Přidat zařízení USB do enumerovatelných

en: VENDOR_ID:PRODUCT_ID
cs: ID_VÝROBCE:ID_PRODUKTU

en: Add USB device to hidden list
cs: Přidat zařízení USB do skrytého seznamu

en: A list of USB devices that are enumerable
cs: Seznam zařízení USB pro enumeraci

en: LIST
cs: SEZNAM

en: File containing a list of USB devices to make enumerable
cs: Soubor obsahující seznam zařízení USB pro enumeraci

en: FILENAME
cs: NÁZEV_SOUBORU

en: Persist home directory subpath
cs: Trvalá podcesta domovského adresáře

note: This is not needed/used anymore, so hidden, but we accept it for backwards compat
en: Don't require a running session (no cgroups creation)
cs: Nevyžadovat běžící sezení (bez vytvoření cgroups)

en: Not replacing "%s" with tmpfs: %s
cs: Nenahrazení „%s“ tmpfs: %s

en: Not sharing "%s" with sandbox: %s
cs: Nesdílení „%s“ se sandboxem: %s

note: Even if the error is one that we would normally silence, like * the path not existing, it seems reasonable to make more of a fuss * about the home directory not existing or otherwise being unusable, * so this is intentionally not using cannot_export()
en: Not allowing home directory access: %s
cs: Nepovolení přístupu k domovskému adresáři: %s

en: Unable to provide a temporary home directory in the sandbox: %s
cs: Selhalo poskytnutí dočasného domovského adresáře v sandboxu: %s

en: Unable to load summary from remote %s: %s
cs: Nelze načíst shrnutí ze vzdáleného repozitáře %s: %s

en: No such ref '%s' in remote %s
cs: Nemohu nalézt ref „%s“ ve vzdáleném repozitáři %s

en: No entry for %s in remote %s summary flatpak cache
cs: Žádný záznam pro %s ve flatpak cache shrnutí vzdáleného repozitáře %s

en: No summary or Flatpak cache available for remote %s
cs: Žádné shrnutí nebo Flatpak cache dostupná pro vzdálený repozitář %s

en: Missing xa.data in summary for remote %s
cs: Chybějící xa.data ve shrnutí pro vzdálený repozitář %s

en: Unsupported summary version %d for remote %s
cs: Nepodporovaná verze shrnutí %d pro vzdálený repozitář %s

en: Couldn't find ref %s in remote %s
cs: Nepodařilo se nalézt ref %s ve vzdáleném repozitáři %s

en: Couldn't find latest checksum for ref %s in remote %s
cs: Nepodařilo se získat nejnovější kontrolní součet pro ref %s ve vzdáleném repozitáři %s

en: No entry for %s in remote %s summary flatpak sparse cache
cs: Žádný záznam pro %s v řídké cache shrnutí vzdáleného repozitáře %s

en: Unable to connect to system bus
cs: Nelze se připojit k systémové sběrnici

en: User installation
cs: Uživatelská instalace

en: System (%s) installation
cs: Systémová (%s) instalace

en: No overrides found for %s
cs: Žádná přepsání nenalezena pro %s

en: %s (commit %s) not installed
cs: %s (commit %s) nenainstalováno

en: Error parsing system flatpakrepo file for %s: %s
cs: Chyba během zpracování souboru flatpakrepo pro %s: %s

en: While opening repository %s:
cs: Během otevírání repozitáře %s:

en: The config key %s is not set
cs: Konfigurační klíč %s není nastaven

en: No current %s pattern matching %s
cs: Žádný současný vzor %s odpovídající %s

en: No appstream commit to deploy
cs: Žádný appstream commit k nasazení

en: Invalid checksum for extra data uri %s
cs: Neplatný kontrolní součet pro uri dodatečných dat %s

en: Empty name for extra data uri %s
cs: Prázdný název pro uri dodatečných dat %s

en: Unsupported extra data uri %s
cs: Nepodporovaný uri dodatečných dat %s

en: Failed to load local extra-data %s: %s
cs: Chyba během načítání místních dodatečných dat %s: %s

en: Wrong size for extra-data %s
cs: Chybná velikost pro dodatečná data %s

en: While downloading %s:
cs: Během stahování %s:

en: Wrong size for extra data %s
cs: Chybná velikost pro dodatečná data %s

en: Invalid checksum for extra data %s
cs: Neplatný kontrolní součet pro dodatečná data %s

en: While pulling %s from remote %s:
cs: Během stahování %s ze vzdáleného repozitáře %s:

en: GPG signatures found, but none are in trusted keyring
cs: GPG podpisy nalezeny, ale žádný není ve svazku důvěryhodných klíčů

en: Not enough memory
cs: Nedostatek paměti

en: Failed to read from exported file
cs: Selhalo čtení z exportovaného souboru

en: Error reading mimetype xml file
cs: Chyba při čtení mimetype xml souboru

en: Invalid mimetype xml file
cs: Neplatný mimetype xml soubor

en: D-Bus service file '%s' has wrong name
cs: Soubor služby D-Bus „%s“ má neplatný název

en: Invalid Exec argument %s
cs: Neplatný Exec argument %s

en: Invalid checksum for extra data
cs: Neplatný kontrolní součet pro dodatečná data

en: Wrong size for extra data
cs: Chybná velikost pro dodatečná data

en: While writing extra data file '%s':
cs: Během zapisování souboru dodatečných dat „%s“:

en: apply_extra script failed, exit status %d
cs: apply_extra skript selhal, návratová hodnota %d

note: Translators: The placeholder is for an app ref.
en: Installing %s is not allowed by the policy set by your administrator
cs: Instalace aplikace %s není povolena bezpečnostní politikou, kterou nastavil váš administrátor

en: While trying to resolve ref %s:
cs: Během pokusu o vyřešení ref %s:

en: %s is not available
cs: %s není dostupné

en: %s commit %s already installed
cs: %s commit %s je již nainstalováno

en: Can't create deploy directory
cs: Nemohu vytvořit adresář sestavení

en: Failed to read commit %s:
cs: Nelze číst commit %s:

en: While trying to remove existing extra dir:
cs: Během pokusu o odstranění existujícího dodatečného adresáře:

en: While trying to apply extra data:
cs: Během pokusu o aplikaci dodatečných dat:

en: Invalid commit ref %s:
cs: Neplatný ref %s commitu:

en: %s branch %s already installed
cs: %s větev %s je již nainstalováno

en: This version of %s is already installed
cs: Tato verze aplikace %s je již nainstalována

en: Can't change remote during bundle install
cs: Nemohu změnit vzdálený repozitář během instalace balíčku

en: Can't update to a specific commit without root permissions
cs: Nelze aktualizovat na specifický commit bez root oprávnění

en: Can't remove %s, it is needed for: %s
cs: Nelze odstranit %s, je požadováno pro: %s

en: %s branch %s is not installed
cs: %s větev %s není nainstalováno

en: %s commit %s not installed
cs: %s commit %s nenainstalováno

en: Failed to load filter '%s'
cs: Nelze načíst filtr „%s“

en: Failed to parse filter '%s'
cs: Nelze zpracovat filtr „%s“

en: Failed to write summary cache:
cs: Nelze zapsat cache shrnutí:

en: Multiple branches available for %s, you must specify one of:
cs: Pro %s je dostupno více větví, musíte určit jednu z nich:

en: Nothing matches %s
cs: Nic nevyhovuje názvu %s

en: Can't find ref %s%s%s%s%s
cs: Nemohu nalézt ref %s%s%s%s%s

en: Error searching remote %s: %s
cs: Chyba během prohledávání vzdáleného repozitáře %s: %s

en: Error searching local repository: %s
cs: Chyba během prohledávání místního repozitáře: %s

en: %s/%s/%s not installed
cs: %s/%s/%s nenainstalováno

en: Could not find installation %s
cs: Nemohu nalézt instalaci %s

en: Invalid file format, no %s group
cs: Neplatný formát souboru, žádná skupina %s

en: Invalid version %s, only 1 supported
cs: Neplatná verze %s, pouze 1 je podporována

en: Invalid file format, no %s specified
cs: Neplatný formát souboru, %s není určen

note: Check some minimal size so we don't get crap
en: Invalid file format, gpg key invalid
cs: Neplatný formát souboru, neplatný klíč gpg

en: Collection ID requires GPG key to be provided
cs: ID kolekce vyžaduje poskytnutí GPG klíče

en: Runtime %s, branch %s is already installed
cs: Prostředí %s, větev %s je již nainstalováno

en: App %s, branch %s is already installed
cs: Aplikace %s, větev %s je již nainstalováno

en: Can't remove remote '%s' with installed ref %s (at least)
cs: Nelze odstranit vzdálený repozitář „%s“ s nainstalovaným refem %s (minimálně)

en: Invalid character '/' in remote name: %s
cs: Neplatný znak „/“ v názvu vzdáleného repozitáře: %s

en: No configuration for remote %s specified
cs: Neurčena žádná konfigurace pro vzdálený repozitář %s

en: An absolute path is required
cs: Je vyžadována absolutní cesta

en: Unable to open path "%s": %s
cs: Nelze otevřít cestu „%s“: %s

en: Unable to get file type of "%s": %s
cs: Selhalo získání typu souboru „%s“: %s

en: File "%s" has unsupported type 0o%o
cs: Soubor „%s“ má nepodporovaný typ 0o%o

en: Unable to get filesystem information for "%s": %s
cs: Selhalo získání informací o souborovém systému pro „%s“: %s

en: Path "%s" is reserved by Flatpak
cs: Cesta „%s“ je rezervována Flatpakem

en: Unable to resolve symbolic link "%s": %s
cs: Selhal překlad symbolického odkazu „%s“: %s

en: Empty string is not a number
cs: Prázdný řetězec není číslo

en: “%s” is not an unsigned number
cs: „%s“ není číslo bez znaménka

en: Image is not a manifest
cs: Obraz není manifest

en: Ref '%s' not found in registry
cs: Ref „%s“ nebyl nalezen v registru

en: Multiple images in registry, specify a ref with --ref
cs: Více obrazů v registru, určete ref pomocí --ref

en: Ref %s not installed
cs: Ref %s není nainstalován

en: App %s not installed
cs: Aplikace %s není nainstalována

en: Remote '%s' already exists
cs: Vzdálený repozitář „%s“ již existuje

en: As requested, %s was only pulled, but not installed
cs: Jak bylo požadováno, %s bylo pouze staženo, ale nebylo nainstalováno

en: Unable to create directory %s
cs: Selhalo vytvoření adresáře %s

en: Unable to lock %s
cs: Selhalo uzamčení %s

en: Unable to create temporary directory in %s
cs: Selhalo vytvoření dočasného adresáře %s

en: Unable to create file %s
cs: Selhalo vytvoření souboru %s

en: Unable to update symbolic link %s/%s
cs: Selhala aktualizace symbolického odkazu %s/%s

en: Authorization failed: %s
cs: Autorizace selhala: %s

en: Authorization failed
cs: Autorizace selhala

en: Invalid delta file format
cs: Neplatný formát souboru delta

en: Invalid OCI image config
cs: Neplatná konfigurace OCI obrazu

en: No ref specified for OCI image %s
cs: Neurčen žádný ref pro OCI obraz %s

en: Wrong ref (%s) specified for OCI image %s, expected %s
cs: Špatný ref (%s) určen pro OCI obraz %s, očekáváno %s

en: Downloading metadata: %u/(estimating) %s
cs: Stahují se metadata: %u/(odhadováno) %s

en: Downloading: %s/%s
cs: Stahuje se: %s/%s

en: Downloading extra data: %s/%s
cs: Stahují se dodatečná data: %s/%s

en: Downloading files: %d/%d %s
cs: Stahují se soubory: %d/%d %s

en: Name can't be empty
cs: Název nemůže být prázdný

en: Name can't be longer than 255 characters
cs: Název nemůže být delší než 255 znaků

en: Name can't start with a period
cs: Název nemůže začínat tečkou

en: Name can't start with %c
cs: Název nemůže začínat %c

en: Name can't end with a period
cs: Název nemůže končit tečkou

en: Only last name segment can contain -
cs: Pouze poslední část názvu může obsahovat -

en: Name segment can't start with %c
cs: Část názvu nemůže začínat %c

en: Name can't contain %c
cs: Název nemůže obsahovat %c

en: Names must contain at least 2 periods
cs: Názvy musí obsahovat alespoň dvě tečky

en: Arch can't be empty
cs: Architektura nemůže být prázdná

en: Arch can't contain %c
cs: Architektura nemůže obsahovat %c

en: Branch can't be empty
cs: Větev nemůže být prázdná

en: Branch can't start with %c
cs: Větev nemůže začínat %c

en: Branch can't contain %c
cs: Větev nemůže obsahovat %c

en: Ref too long
cs: Ref je příliš dlouhý

en: Invalid remote name
cs: Neplatný název vzdáleného repozitáře

en: %s is not application or runtime
cs: %s není aplikace nebo prostředí

en: Wrong number of components in %s
cs: Špatný počet součástí v %s

en: Invalid name %.*s: %s
cs: Neplatný název %.*s: %s

en: Invalid arch: %.*s: %s
cs: Neplatná architektura: %.*s: %s

en: Invalid name %s: %s
cs: Neplatný název %s: %s

en: Invalid arch: %s: %s
cs: Neplatná architektura: %s: %s

en: Invalid branch: %s: %s
cs: Neplatná větev: %s: %s

en: Wrong number of components in partial ref %s
cs: Špatný počet součástí v částečném refu %s

en:  development platform
cs:  vývojová platforma

en:  platform
cs:  platforma

en:  application base
cs:  základ aplikace

en:  debug symbols
cs:  ladicí symboly

en:  sourcecode
cs:  zdrojový kód

en:  translations
cs:  překlady

en:  docs
cs:  dokumentace

en: Invalid id %s: %s
cs: Neplatné id %s: %s

en: Bad remote name: %s
cs: Neplatný název vzdáleného repozitáře: %s

en: GPG verification must be enabled when a collection ID is set
cs: Ověřování pomocí GPG musí být povoleno, pokud je nastaveno ID kolekce

en: No extra data sources
cs: Žádné zdroje dodatečných dat

en: Invalid %s: Missing group ‘%s’
cs: Neplatný %s: Chybí skupina „%s“

en: Invalid %s: Missing key ‘%s’
cs: Neplatný %s: Chybí klíč „%s“

en: Invalid gpg key
cs: Neplatný klíč gpg

en: Error copying 64x64 icon for component %s: %s
cs: Chyba během kopírování 64x64 ikony pro součást %s: %s

en: Error copying 128x128 icon for component %s: %s
cs: Chyba během kopírování 128x128 ikony pro součást %s: %s

en: %s is end-of-life, ignoring for appstream
cs: %s je end-of-life, ignoruje se pro appstream

en: No appstream data for %s: %s
cs: Žádná appstream data pro %s: %s

en: Metadata in header and app are inconsistent
cs: Metadata ve hlavičce a aplikaci jsou nekonzistentní

en: No systemd user session available, cgroups not available
cs: Uživatelské sezení systemd není dostupné, cgroups nejsou dostupné

en: Unable to allocate instance id
cs: Selhala alokace id instance

en: Failed to open flatpak-info file: %s
cs: Selhalo otevření souboru flatpak-info: %s

en: Failed to open bwrapinfo.json file: %s
cs: Selhalo otevření souboru bwrapinfo.json: %s

en: Initialize seccomp failed
cs: Selhala inicializace seccomp

en: Failed to add architecture to seccomp filter: %s
cs: Selhalo přidání architektury do seccomp filtru: %s

en: Failed to add multiarch architecture to seccomp filter: %s
cs: Selhalo přidání multiarch architektury do seccomp filtru: %s

en: Failed to block syscall %d: %s
cs: Selhalo blokování systémového volání %d: %s

en: Failed to export bpf: %s
cs: Selhalo exportování bpf: %s

en: Failed to open ‘%s’
cs: Selhalo otevření „%s“

en: ldconfig failed, exit status %d
cs: ldconfig selhal, návratová hodnota %d

en: Can't open generated ld.so.cache
cs: Nelze otevřít vygenerovaný ld.so.cache

note: Translators: The placeholder is for an app ref.
en: Running %s is not allowed by the policy set by your administrator
cs: Spouštění aplikace %s není povoleno bezpečnostní politikou, kterou nastavil váš administrátor

en: "flatpak run" is not intended to be run as `sudo flatpak run`. Use `sudo -i` or `su -l` instead and invoke "flatpak run" from inside the new shell.
cs: Příkaz „flatpak run“ není určen ke spuštění jako „sudo flatpak run“. Místo toho použijte `sudo -i` nebo `su -l` a ​​vyvolejte „flatpak run“ z nového shellu.

en: Failed to migrate from %s: %s
cs: Selhala migrace z %s: %s

en: Failed to migrate old app data directory %s to new name %s: %s
cs: Selhala migrace starého adresáře dat aplikace %s na nový název %s: %s

en: Failed to create symlink while migrating %s: %s
cs: Selhalo vytváření symlinku během migrace %s: %s

en: Failed to open app info file
cs: Selhalo otevření souboru s informacemi o aplikaci

en: Unable to create sync pipe
cs: Selhalo vytvoření synchronizační roury

en: Failed to sync with dbus proxy
cs: Selhala synchronizace s dbus proxy

en: Warning: Problem looking for related refs: %s
cs: Varování: Problém při hledání souvisejících refů: %s

en: The application %s requires the runtime %s which was not found
cs: Aplikace %s vyžaduje prostředí %s, které nebylo nalezeno

en: The application %s requires the runtime %s which is not installed
cs: Aplikace %s vyžaduje prostředí %s, které není nainstalováno

en: Can't uninstall %s which is needed by %s
cs: Nelze odinstalovat %s, který je vyžadován %s

en: Remote %s disabled, ignoring %s update
cs: Vzdálený repozitář %s je zakázán, ignoruje se aktualizace %s

en: %s is already installed
cs: %s je již nainstalováno

en: %s is already installed from remote %s
cs: %s je již nainstalováno ze vzdáleného repozitáře %s

en: Invalid .flatpakref: %s
cs: Neplatný .flatpakref: %s

en: Error updating remote metadata for '%s': %s
cs: Chyba během aktualizace vzdálených metadat pro „%s“: %s

en: Warning: Treating remote fetch error as non-fatal since %s is already installed: %s
cs: Varování: Chyba načtení vzdáleného repozitáře není považována za závažnou, protože %s je již nainstalováno: %s

en: No authenticator installed for remote '%s'
cs: Nenainstalován žádný autentikátor pro vzdálený repozitář „%s“

en: Failed to get tokens for ref: %s
cs: Selhalo získání tokenů pro ref: %s

en: Failed to get tokens for ref
cs: Selhalo získání tokenů pro ref

en: any remote
cs: libovolný vzdálený repozitář

en: Flatpakrepo URL %s not file, HTTP or HTTPS
cs: Flatpakrepo URL %s není soubor, HTTP nebo HTTPS

en: Invalid .flatpakrepo: %s
cs: Neplatné .flatpakrepo: %s

en: Transaction already executed
cs: Transakce již běží

en: Refusing to operate on a user installation as root! This can lead to incorrect file ownership and permission errors.
cs: Odmítnuta operace na uživatelské instalaci jako root! Toto může vést k nesprávným vlastnictvím souborů a chybám s oprávněními.

en: Aborted by user
cs: Přerušeno uživatelem

en: Skipping %s due to previous error
cs: Přeskakuje se %s z důvodu předchozí chyby

en: Aborted due to failure (%s)
cs: Přerušeno z důvodu selhání (%s)

en: Invalid %-encoding in URI
cs: Neplatné %-kódování v URI

en: Illegal character in URI
cs: Neplatný znak v URI

en: Non-UTF-8 characters in URI
cs: Znaky jiné než UTF-8 v URI

en: Invalid IPv6 address ‘%.*s’ in URI
cs: Neplatná adresa IPv6 „%.*s“ v URI

en: Illegal encoded IP address ‘%.*s’ in URI
cs: Neplatně kódovaná IP adresa „%.*s“ v URI

en: Illegal internationalized hostname ‘%.*s’ in URI
cs: Neplatný internacionalizovaný název hostitele „%.*s“ v URI

en: Could not parse port ‘%.*s’ in URI
cs: Port „%.*s“ v URI nelze zpracovat

en: Port ‘%.*s’ in URI is out of range
cs: Port „%.*s“ v URI je mimo rozsah

en: URI is not absolute, and no base URI was provided
cs: URI není absolutní a nebyl poskytnut žádný základní URI

en: Invalid USB class
cs: Neplatná třída USB

en: Invalid USB subclass
cs: Neplatná podtřída USB

en: on line %d
cs: na řádku %d

en: Unexpected word '%s' on line %d
cs: Neočekávané slovo „%s“ na řádku %d

en: Invalid require-flatpak argument %s
cs: Neplatný require-flatpak argument %s

en: %s needs a later flatpak version (%s)
cs: %s vyžaduje novější verzi flatpaku (%s)

en: Not a oci remote, missing summary.xa.oci-repository
cs: Není vzdálený repozitář oci, chybí summary.xa.oci-repository

en: Not a OCI remote
cs: Není vzdálený repozitář OCI

en: Invalid token
cs: Neplatný token

en: No portal support found
cs: Nenalezena podpora portálů

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update %s?
cs: Aktualizovat %s?

en: The application wants to update itself.
cs: Tato aplikace se chce sama aktualizovat.

en: Update access can be changed any time from the privacy settings.
cs: Přístup k aktualizacím můžete kdykoliv změnit v nastavení soukromí.

en: Application update not allowed
cs: Aktualizace aplikace nepovolena

en: Self update not supported, new version requires new permissions
cs: Aktualizace sebe sama není podporována, nová verze vyžaduje nové oprávnění

en: Update ended unexpectedly
cs: Aktualizace byla neočekávaně ukončena

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed application
cs: Instalovat podepsanou aplikaci

en: Authentication is required to install software
cs: K instalaci softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to install without authenticating.
en: Install signed runtime
cs: Instalovat podepsané prostředí

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update an app as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed application
cs: Aktualizovat podepsanou aplikaci

en: Authentication is required to update software
cs: K aktualizaci softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update a runtime as the commit will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update signed runtime
cs: Aktualizovat podepsané prostředí

note: SECURITY: - Normal users do not need authentication to update metadata from signed repositories.
en: Update remote metadata
cs: Aktualizovat vzdálená metadata

en: Authentication is required to update remote info
cs: K aktualizaci vzdálených informací je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users do not need authentication to modify the OSTree repository - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to modify repos without authenticating.
en: Update system repository
cs: Aktualizovat systémový repozitář

en: Authentication is required to modify a system repository
cs: K úpravě systémového repozitáře je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to install software system-wide.
en: Install bundle
cs: Instalovat balík

en: Authentication is required to install software from $(path)
cs: K instalaci softwaru z $(path) je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to uninstall software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to uninstall without authenticating.
en: Uninstall runtime
cs: Odinstalovat prostředí

en: Authentication is required to uninstall software
cs: K odinstalování softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to uninstall software system-wide. - Note that we install polkit rules that allow local users in the wheel group to uninstall without authenticating.
en: Uninstall app
cs: Odinstalovat aplikaci

en: Authentication is required to uninstall $(ref)
cs: K odinstalování refu $(ref) je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to configure system-wide software repositories.
en: Configure Remote
cs: Nastavit vzdálený repozitář

en: Authentication is required to configure software repositories
cs: K nastavení repozitářů softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users need admin authentication to configure the system-wide Flatpak installation.
en: Configure
cs: Nastavit

en: Authentication is required to configure software installation
cs: K nastavení instalace softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update appstream data as it will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update appstream
cs: Aktualizovat appstream

en: Authentication is required to update information about software
cs: K aktualizaci informací o softwaru je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Normal users do not require admin authentication to update metadata as it will be signed, and the action is required to update the system when unattended. - Changing this to anything other than 'yes' will break unattended updates.
en: Update metadata
cs: Aktualizovat metadata

en: Authentication is required to update metadata
cs: K aktualizaci metadat je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - Authorisation to actually install software is controlled by org.freedesktop.Flatpak.app-install. - This action is checked after app-install, as it can only be done once the app’s data (including its content rating) has been downloaded. - This action is checked to see if the installation 
en: Override parental controls for installs
cs: Přepsat rodičovskou kontrolu pro instalace

en: Authentication is required to install software which is restricted by your parental controls policy
cs: K instalaci softwaru, který je omezen bezpečnostní politikou rodičovské kontroly je vyžadováno ověření

note: SECURITY: - This is like org.freedesktop.Flatpak.override-parental-controls, but it’s queried for app updates, whereas the former is queried for app installs. - As with the above action, this one is only queried if org.freedesktop.Flatpak.app-update has allowed the app update, and only if the app be
en: Override parental controls for updates
cs: Přepsat rodičovskou kontrolu pro aktualizace

en: Authentication is required to update software which is restricted by your parental controls policy
cs: K aktualizaci softwaru, který je omezen bezpečnostní politikou rodičovské kontroly je vyžadováno ověření
